Czym przedzielić kuchnię z pokojem?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

26 sierpnia 2013, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A pomyśleliście, że może fajnie byłoby taką ściankę oświetlić takimi taśmami led: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c196_Tas my-LED-i-profile-aluminiowe.html ? Posiadam takie w swoim domu i ich zamontowanie było banalnie proste. Myślę, że poradziłby sobie z tym każdy kto ma choć podstawowe pojęcie o remontowaniu ;)
Wygląda to naprawdę fajnie - posiadam takie w korytarzu i na schodach - każdy kto mnie odwiedza zwraca na nie uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2013, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

coś mi się ten link nie otwiera:/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam do oddzielenia kuchni i pokoju, służy parawan. Zamawialiśmy z firmy Teak art Piotr Mleczkowski, tel. +48 511 802 104 i dostosowaliśmy projekt do naszych potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2017, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

a może to http://sowan.pl/produkty/sciany-akustyczne/skladane-sciany-a kustyczne/sowan-swg-120/ ? jako sposób na dzielenie powierzchni w mieszkaniu chyba sprawdza się najlepiej. wytrzymałe i elastyczne. ale też ja sobie cenię (i w sumie dlatego się zdcydowałam) że można dobrać wzory do gotowego wnętrza. dzieki czemu dobrze to wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Może być parawan, ale może być także jakiś mebel, jak np kallax z Ikei. Bardzo często służy właśnie jako coś do podziału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Parawan raczej mało stabilny. Ale ładny meble mógłby się sprawdzić. Coraz popularniejsze stają się teraz kredensy kuchenne. I taki kredens wg mnie ładnie by wyglądał o coś w tym stylu http://lemag1.com.pl/123-kredensy-kuchenne .

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2017, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

U znajomych stoi parawan, całkiem ok to wygląda, swoja funkcję spełnia. Parawan porządny, drewniany, ozdobny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie medycyny estetycznej mamy rozdzieloną strefę zabiegową parawanami dekoracyjnymi. Szukałam parawanu, który by wpisywał się w styl wykończenia gabinetu i dopiero udało mi się coś konkretnego znaleźć na www.fototap.pl/parawany. Polecam, bo mają naprawdę wiele wzorów i powinieneś skompletować sobie do każdej aranżacji nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >