Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

27 listopada 2021, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Forumowiczów. Właśnie stałem się właścicielem fajnego mieszkania z rynku wtórnego. Problemem są kiepskiej jakości drzwi zewnętrzne/wejściowe z klatki schodowej do mieszkania. Drzwi pamiętają jeszcze czasy PRL, czas na wymianę. Rynek z tego co widzę jest bardzo duży. Jakie drzwi kupić? Stalowe, drewniane? Na pewno zależy mi na antywłamaniowości, jak również na wyciszeniu mieszkania od klatki schodowej wyłożonej lastryko. Kolor najlepiej ciemny, ale nie jest to warunek konieczny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2021, 12:35

Jest cała masa przeróżnych drzwi nadających się do tego. Przede wszystkim określ budżet na taką przyjemność. To mocno ukierunkuje poszukiwania. Można kupić np. drzwi nawet i za 10 tysięcy na upartego do bloku.
Zwyczajowo stosuje się tam lżejsze konstrukcje - np. Herse z Erkado, Tower z Interdorsów, Forteca z Erkado, 55ki z KMT, Premium z Wikędu. Kwestia materiału i oczekiwań.
Najzwyklejsze płytowe konstrukcje w cale nie są takie złe jak się o nich mówi. Zależy oczywiście co wybierzesz. Masz np. wzmocnione stalową płytą w skrzydle Fortecę, czy usztywnioną ramę stalowym ceownikiem w Herse. Do tego niska cena takich drzwi. Polecam też zobaczyć jaki masz rozmiar dokładnie. Niekiedy taniej jest kupić tzw. N-kę węższą o 40-50mm od standardowej 80ki czy 90ki. Dzięki temu unikniesz poszerzania otworu i zapłacisz mniej za montaż, a cena rozmiaru np. 90 czy 90N jest taka sama.6

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2022, 11:37

Unowgear Tavunz gyw.lygk.budnet.pl.zrz.ji http://slkjfdf.net/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jakie drzwi? Liczba postów: 496 Grupa: Montujemy o... Wow ale potężna ilość drzwi w opcji dostępnej od ręki. Szacun. Ja mam tylko lub aż Magnolię z tego całego zestawienia :). Na szczęście działamy na innym regioni...
  • bramy garażowe Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... W tamtych rejonach to nie wiem ale mogę polecić naprawdę dobra firmę z Wejherowa. Firma https://www.bonus-w.pl/oferta oferuję bramy segmentowe, bramy uchylne, b...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 400 Grupa: Montujemy o... Aluhaus bardzo OK drzwi choć nie na każdą kieszeń. Podobnie z resztą jak kolejne świetne aluminiowe od Hormanna. Niestety aluminium jest jeszcze bardzo drogim r...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 84 Grupa: Montujemy o... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż drzwi specjalistycznych to polecam zapoznać się z oferta firmy, która znajduję się w Płońsku i w Sierpc...
  • Foliopaki i koperty kurierskie foliowe Liczba postów: 4 Grupa: Montujemy o... Jak często korzystacie z usług kurierskich? Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaję dziesiątki przesyłek do klientów korzystając z us...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >