FIRMY KTÓRE WARTO POLECIĆ

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 lutego 2011, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam firmę Kominki KOM-PLEX http://www.kominkigdynia.pl/ Korzystałem z ich usług latem i jestem bardzo zadowolony. Zacząłem od kupna wkładu a skończyłem na jego zabudowie. Kominki KOM-PLEX to bardzo solidna firma. Zabudowa kominka profesjonalnie wykonana, w środku czopucha wszystko starannie pozaklejane. Bardzo ładny efekt końcowy. Nic dodać nic ująć - POLECAM !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Wam firmę TOMA z siedzibą w Warszawie bądź też sklep internetowy www.twojekominki.pl

Obsługa profesjonalna i naprawdę pomocna. Duży wybór, montaż szybko i sprawnie. Firmę polecili mi znajomi, którzy byli równie zadowolenia z ich usług więc naprawdę warto!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2011, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie aranżacji wystroju kominków polecam firmę KAFEL-KAR - www.kafel-kar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2012, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja dla osób mieszkających w Łodzi i okolicach polecam prywatnego montera kominków niegdyś pracującego dla jednej z wiodących firm kominkowych w Łodzi. Wieloletnie doświadczenie i ciekawe projekty, które już wykonał. Facet naprawde stawia na jakość. Cena również na poziomie.. Wyszło mnie za robote z materiałami jakieś 1500-1800zł taniej niż w firmie kominkowej, w której zrobili mi wycene.. ja jestem zadowolony.. Jakby ktoś chciał to tel: 505 44 30 20 mail: kominki-lodz@wp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2012, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Kim jestem? Myślę, że jestem Twoim marzeniem o komforcie i bezpieczeństwie, o luksusie i dostępności, o wszystkim czego jeszcze nie dotknąłeś, ale wiesz, że bardzo chciałbyś to mieć…?
Takie są właśnie polskiebiokominki wobec których mało kto przechodzi obojętnie. Nowoczesny design, przystępne ceny, krótkie terminy realizacji nawet tych, które są wykonywane na indywidualne życzenia naszych Klientów.
Zobaczcie najnowsze modele zaprojektowane przez włoskiego designera Alexandra Savo specjalnie dla polskiebiokominki.pl
Każdy z modeli zaprezentowanych w prezentacji może zostać wykonany na wymiar podany przez Klienta. Także palniki w nich występujące mogą zostać zastąpione innymi, naszymi palnikami, które znajdziecie na stronie głównej sklepu polskiego producenta biokominków
Klikając TUTAJ przeniesiecie się do świata magicznego ognia i spokoju, do ciekawych wnętrz w których płoną nasze biokominki.

Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2012, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W łódzkim, piątkowym - 20.04.2012 - dodatku do Gazety Wyborczej pt. DOM NOWOCZESNY Pani red. Kamila Sierocka tak napisała o naszych biokominkach...

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2012, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Decoroom - jeśli chodzi o aranżację i wykończenie wnętrz , to z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2012, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic tylko gratulować

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

może nie stricte kominek, ale ja miałam obłożony kominek stiukiem, tynkiem dekoracyjnym o efekcie marmuru, świetna sprawa, błyszczy się tak jak to sobie wymarzyłam, telefonu do nich nie pamietam, ale strona internetowa to jak sie nie myle

www.farby-dekoracyjne.com

jbc. mowcie ze od patrycji to moze jakis hajs dostane ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporym wyzwaniem było wybranie spośród ogromnej kolekcji modeli znajdujących się w stałej ofercie sklepu polskiebiokominki, by zaprezentować je w nowym show-room'ie. Oceńcie sami, jak się prezentują :)



Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 9 maja 2012, 15:51
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >