FIRMY KTÓRE WARTO POLECIĆ

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 kwietnia 2010, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto by był tu taki temat. Ja polecam firmę

mKominki.pl

Robią wszystko od projektu po realizację. Szczerze nie znoszę braku profesjonalizmu. Wolę sam zrobić niż męczyć się z burakami. Ale żona.. Chciała kominek. Mojej ciężkiej pracy nie docenia! No to znalazła sobie firmę. Dla świętego spokoju się zgodziłem. I jestem w szczerym podziwie, bo szybko, porządnie ten kominek zrobili. Jakiś chorych pieniędzy sobie nie policzyli, wszystko świetnie zrobione (oczywiście sprawdziła po nich inna firma do niczego się nie przyczepili). Gratuluję Panom profesjonalizmu i wiedzy! I żona dala mi spokój:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

tez korzystalem. szybko porzadnie. polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 02:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2010, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Kaflarnię Kafel-Kar, wytwarzają piękne kafle kominkowe i piecowe.

Ten post był edytowany przez ibiza_sunny dnia: 6 lutego 2014, 17:52
Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2010, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

panie ibiza_sunny za bardzo nachalnie reklamujesz tą kaflarnie, nie można wrzucać na forum 10 postów z linkami w ciagu jednego dnia, jezeli robisz tak tez na innych forach to masz murowanego bana za strony google i twoj klient straci pozycje zamiast ja zyskac, jak na pozycjonera to bardzo nieprofesjonalne zachowanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2011, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Conmoto www.conmoto.pl Kominki dla koneserów! Bardzo wyszukany design i szlachetne materiały, choć wysoka cena to warto!! no i serwis godny polecenia!!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Conmoto www.conmoto.pl Kominki dla koneserów! Bardzo wyszukany design i szlachetne materiały, choć wysoka cena to warto!! no i serwis godny polecenia!!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi kominek robił znajomy i wyszło super i tak jak chciałam. Większy problem był z wkładem, bo jednak to on świadczy o dalszym działaniu kominka w przyszłości. Naszukałem się strasznie, ale w końcu trafiłem na http://www.makroterm.pl/produkty/kominki-turb okominki i się zdecydowałem. Juz jakiś czas się sprawdza i nie ma problemó.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2011, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kominki Chantico Fire

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2011, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A wg mnie warto kupować po prostu w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych. To pewne źródło a do tego wychodzi znazcnie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >