Firma budowlana Poznań

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 czerwca 2010, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,
Szukam firmy ktor postawi mi dom w okolicach Poznania. Prosiłbym o wskazanie takiej, ktorej mozn zaufac, ktora ma doswiadczenie, dobre ceny i robi solidnie, bez półśrodków i "że się nie da".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2016, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę na pewno pana Goślińskiego i jego Abartremonty (abartremonty.pl) rekomendować. Dużym plusem jest na pewno tutaj szeroki zakres usług. Jedna firma płytki położy, panele, pomaluje, wygładzi, sufit zrobi podwieszany, także nie trzeba się dogadywać za każdym razem z kimś innym co na pewno jest kłopotliwe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka miesięcy temu zlecałem hydroizolację tarasu, do tego remont podłogi i wyburzenie jednej ściany, żeby zrobić otwartą kuchnię z jadalnią. Zlecenie poszło do Wojciecha Goślińskiego z Poznania, bo kontakt na żywo mnie przekonał, a później pierwsze wrażenie tylko się potwierdziło. Miałem, można powiedzieć częściowy remont i nowa aranżacja wyszła genialnie. Mam wszystko, jak chciałem, a za materiały budowlane nie przepłaciłem. No i dostałem dwa lata gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2020, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, również poszukiwałam niedawno wykonawcy do budowy domu w Poznaniu. Niestety, co było dla mnie duuużym zaskoczeniem, firmy, z którymi się kontaktowałem, albo miały podejście do klienta rodem z PRL, albo nie chciały podpisać umowy, albo nie posiadały potrzebnego sprzętu, który trzeba byłoby ekstra wynająć, albo wymagały, żeby być non stop na budowie i dostarczać materiały. Pracuję w rozjazdach, często wyjeżdżam służbowo i nie mam takiej możliwości ani ochoty na to. Finalnie zaangażowaliśmy firmę Espiro Property z Warszawy, którą mi polecił kolega z pracy. Działają w całej Polsce, a są profesjonalni i mają duże doświadczenie w budowie domów :).

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2022, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję sprawdzonej firmy z Poznania, proszę o polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2022, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was znalazł firmę remontową przez aplikację Fixly?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2022, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie alergię, a chcecie wykonać remont mieszkania? Na szczęście mieszkanie dla alergika nie jest dzisiaj problemem. Wystarczy, że zastosujecie się do porad, jak i użyjecie konkretnych produktów, bo na rynku dostępnych jest np. wiele farb dla alergików. Poza tym na stronie https://baumit.pl/serwis/blog/zdrowe-mieszkan ie/wnetrza-przyjazne-alergikom-czyli-jak-nie-dac-sie-alergii -w-swoim-domu są świetne wskazówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybyście szukali kogoś kto oferuje sprzątanie po remoncie to firma https://sold.com.pl/uslugi-porzadkowe/utrzyma nie-czystosci/ się tym zajmuje. Są bardzo dokładni, więc moim zdaniem warto im zaufać i powierzyć taką pracę.

Ten post był edytowany przez PannaMigotka18 dnia: 24 marca 2022, 13:36
Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

payday advance loans
fast personal loans

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2022, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto korzystac z przeróżnych wzorników jak tutaj https://www.beliving.pl/wzorniki-kolorow-ncs< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >