Fotelik samochodowy dla dziecka

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 sierpnia 2017, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Poradźcie mi jakie foteliki dla dziecka do samochodu kupujecie ? jakie najlepiej się sprawdzają ? Czytałam że foteliki kiddy są bardzo dobre i fajnie sprawdzają się podczas podrózy , czy ktos z Was miał takie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2017, 21:50

wh0cd505430 brand amoxil online phenergan generic dutasteride lynoral online elimite

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2017, 22:04

wh0cd256384 lasix price

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2017, 00:33

wh0cd578897 levaquin levofloxacin prednisolone buy tretinoin vardenafil online colchicine probenecid 0.5 500 plavix permethrin cream buy acyclovir

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2017, 01:01

wh0cd403330 flexeril lamictal naprosyn 375 mg coumadin 3 mg generic for rhinocort aqua nasal spray vitamin c iv cost pletal 50 mg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2017, 01:17

wh0cd550282 crestor generic revia cost lipitor price

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2017, 01:43

wh0cd652378 cardura xl acyclovir 800mg buy tetracycline online

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 09:50

Rzeczywiście foteliki samochodowe najbardziej się chyba opłaca kupować przez internet bo można je tam znaleźć dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo czasem można nawet wynegocjować jeszcze większy rabat.

Ten post był edytowany przez Zmigi dnia: 11 października 2017, 12:52
Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 16:48

Foteliki tylko takie, które mają przeprowadzone testy np. ADAC.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2017, 15:53

jednym z ciekawych modeli fotelika samochodowego według mnie jest coś takiego recaro young sport hero. Moja przyjaciółka nie dawno kupiła coś takiego i zadowolona jest z wyboru, dziecko siedzi stabilnie i bezpiecznie w nim.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Komu zlecić budowę hali magazynowej? Liczba postów: 1262 Grupa: Trudne tema... Myślę, że należy zlecić to specjalistom :p Tak wiem, nie odkryłam Ameryki, ale czasami powierzamy odpowiedzialne rzeczy niezbyt wykwalifikowanym ekipom.
  • Wybór samochodu Liczba postów: 301 Grupa: Trudne tema... Jaka kasa przeznaczona na zakup?
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 404 Grupa: Trudne tema... Szczerze, to warto po prostu zobaczyć coś w Twojej okolicy, żeby ograniczyć koszta transportu i wtedy w grę wchodzi odbiór osobisty. Nie warto iść na skróty, bo...
  • pomoc z samochodem Liczba postów: 368 Grupa: Trudne tema... Mnie bardzo pomogła wulkanizacja dąbrowa górnicza . Niestety uszkodziłem oponę i musiałem na szybko szukać jakiejś pomocy. Dobrze, że wymyślili mobilne wulkaniz...
  • gdzie robicie zakupy dla dziecka ? Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Ostatnio coraz częściej kupuję na Arena.pl. To taka platforma zakupowa, na której sprzedają różne zweryfikowane firmy. Są tam tylko nowe rzeczy, z gwarancją itd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18317 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >