Fotografia

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 marca 2011, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałam na tym forum poruszyć temat fotografii, otóż od dawna pasjonuje się fotografia. Chce zrobić zdjęcie jedyne w swoim rodzaju mianowicie takie które ukaże dusze człowieka, macie może jakieś pomysły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2011, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotografia to fajna pasja. Ja robię zdjęcia tak dla siebie, amatorsko, przeważnie z wakacji. Podobają mi się zdjęcia czarno-białe, one bardziej ukazują prawdę, tak jak ty to określiłaś duszę człowieka. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2011, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Z fotografią jest tak... Czarno białe pokazują duszę człowieka, zwierzęcia, przedmiotu, miejsca, natomiast kolorowe są powszechne jako pokazanie koloru ubrania, radości, dzieciństwa. Ja się lubuje w czarno białych zdjęciach mają sobie tajemniczość jakiej teraz brakuje społeczeństwu

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2011, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

czyzby forumowicze nie mieli zadnych zainteresowan poza budowlanka a forumowiczki budowlanka i robieniem zdjec? :D

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2011, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe no jak widać w dzisiejszych czasach większość Polaków (oczywiście nie mówię że wszyscy) lubią spędzać wolny czas przed telewizorem, a to na prawdę smutne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam fotografie, portrety, krajobrazy, architektura. Oglądając tak pięknie wykonane zdjęcia, taką piękną sztukę to się wyciszam. Co lepsze uwielbiam fotografie zwierząt uważam że niektóre momenty są tak urocze... dzika przyroda to jest to a takimi zdjęciami można troszkę podejrzeć jak sobie żyją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam oglądać fotografie Fotografiemoże znacie jakieś inne miejsca gdzie można obejrzeć ciekawe fotografie? Szczególnie interesują mnie fotografie miejsc, miast, krajobrazu, nie koniecznie profesjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2014, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja z racji tego, że byłem świadkiem na ślubie od pewnego czasu zajmuje się głównie oglądaniem fotografi, którymi są zdjęcia ślubne. Swoją drogą zachęcam do obejrzenia portfolio ludzi, którzy na ślubie siostry robili zdjęcia http://www.swiatloczuli.org/ magicy. Jeśli ktoś będzie potrzebował dobrego fotografa to warto się odezwać.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2014, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno przekonałem się jakim problemem jest zrobienie dobrej fotografii produktowej, całe szczęście znalazłem pomocnych ludzi w http://studio-fotograficzne.eu/ zajmują się tam w sposób profesjonalny fotografią produktową.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2014, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rysiek1 napisał: Niedawno przekonałem się jakim problemem jest zrobienie
dobrej fotografii produktowej, całe szczęście znalazłem
pomocnych ludzi, zajmują
się tam w sposób profesjonalny fotografią produktową.


Czy ja wiem. Jeszcze raz się wypowiem, znalezienie dobrych ludzi szczególnie do fotografi produktowej nie jest moim zdaniem żadnym problemem. Praktycznie każdy jeśli ma aparat i światło jest wstanie to zrobić. Problemem są zdjęcia gdzie musisz uchwycić uczucia i emocje ludzi. Zobacz sobie chodziżby zdjęcia ślubne Łódź portfolio gościa, który zajmuje się głównie tematyką ślubów na terenie Łodzi i okolic i jak przejrzysz portfolio to dojdziesz do wniosku, że skoro tak ktoś uchwyca ludzi to raczej z przedmiotami mu nie powinno pójść gorzej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >