Gabiony do ogrodu

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 października 2008, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich wczoraj trafiłem na taki artykuł http://www.wnetrzeiogrod.pl/Ogrod-i-otoczenie/Bramy-i-ogrodz enia/Ekologicznie-wokol-domu.html i podobają mi się tam te krzesełka ale w sumie to nie jestem do końca zdecydowany na zrobienie czegoś takiego. Co sądzicie o takim czymś??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2008, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak innym ale mi się nawet podoba to rozwiazanie w sumie u siebie bym tego nie zrobił bo by mi nie pasowało do reszty, nie mam nic kamiennego ani nic takiego, ale wyglada ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2008, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jak Ty nie masz nic takiego to tak ja mam altanę z kamienia postawiona i wydaje mi się że by jak najbardziej cos takiego pasowało ale chciałem jeszcze poznac Wasze zdanie. Bo mi sie podoba bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2008, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jam mówiłem eyglada fajnie a jak mówisz ze by Ci pasowało do reszty to ja bym sie nie zastanawiał i coś takiego kupował, bo wyglada fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2008, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba masz rację w sumie to mój ogród i mi się ma to podobac ale z 2 strony przydała by mi się jeszcze jakas opinia, chociaz jak nie bedzie to raczej i tak się zdecyduję na to.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2008, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Qrde ale masz problem jak Ci się podoba i bedzie pasowac do całej reszty to nie ma się nad czym zastanawiac wygląda to fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2008, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Juz zamówiłem ale zapewne rozstawiał będe to już na wiosne bo teraz już raczej się nie przyda jakoś pogoda nie sprzyja za bardzo. Dzięki za pomoc w wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2008, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No i dobrze ze zamówiłes fajnie. A co do tego zamontowania to moim zdaniem nawet jak teraz bedziesz miał to nic złego się temu nie stanie. Ja mam ogrodzenie z betafence i jest w porzadku wiec i z tym nie powinno byc problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Z gabionów nie byłeś do końca zadowolony, dlatego gdy przeprowadzilismy się do nowego domu to juz zamiast ich wybralismy mur samonośny od Pozbruk, czyli Amsterdam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz sugerować się własnym gustem, akurat w tym przypadku uważam że do altany czy grilla wykonanej z kamiennych elementów- jak najbardziej będą pasować gabiony.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >