Gabiony w ogrodzie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywą dla gabionów są murki gabionowe Zenturo. Dwa panele ogrodzeniowe łączy się ze sobą przy pomocy słupa prostokątnego. Powstałą przestrzeń pomiędzy dwoma panelami wypełnia się dowolnym materiałem, np. drewnem, liśćmi lub otoczakami. Montaż jest prostszy niż w przypadku gabionów, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie ogrodzenia gabionowe http://www.ogradzamy.com.pl/oferta/8-strona-g lowna/44-gabiony moim zdaniem bardzo ładnie się sprawdzają. Kosztują niedużo, bo co tam drogie może być, a estetycznie są naprawdę super. No i trwałość mega duża jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No kurcze nie wiem mi jakoś na prawdę one nie przypadają do gustu z ta siatką. Moim zdaniem duzo lepsze jest połączenie muru typu Oslo z przęsłami. Bardzo estetycznie wygląda i nie jest to tak "ciężkie" rozwiązanie gdy się na nie patrzy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to bardziej przypomina typową dekorację ogrodową niż solidne ogrodzenie, to moje zdanie. Jeżeli zależy Wam na prawdziwej jakości i długich lat użytkowania to polecam skupić się na ogrodzeniu ze stali nierdzewnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No i czy taki mur z gabionu wygląda dobrze? Dla mnie tragedia... CO innego mur samonośny Amsterdam, gdzie wykończony dodatkowo 2 przęsłami krótkimi można to na prawdę świetnie zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze są tragiczne jednak to trochę im brakuje czegos, ja nigdy za nimi nie przepadałem i dla mnie dużo bardziej poodbają się materiały Gardeo ktore na prawdę są doskonale wykonane, zabezpieczone i też wyglądają perfekcyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2017, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest teraz straszna moda na te ogrodzenia posesyjne w formie gabionów. U nas na osiedlu już kilku sąsiadów takie ma i owszem, zgodzę się że super wyglądają. Tylko niektórym brakuje pomysłowości i do koszy dodają tylko kamienie dekoracyjne. A przecież można drewno, szkło - cokolwiek się wymyśli, kwestia wyobraźni

Ten post był edytowany przez green6 dnia: 30 czerwca 2017, 16:45
Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No to zupełnie nie moj styl i widzę że równiez innych tak samo. Ja mam mur samonośny Amsterdam i wygląda naprawdę pięknie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

mi sie podoba rozwiazanie stosowane w coraz wiekszej ilosci domow tj. tasmy ogrodzeniowe http://thermoplast.eu ktore oslaniaja dzialke w wybranych miejscach, mozna na calosci albo w wybranych czesciach wyglada to estetycznie i znaczine zwieksza prywatnosc

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to beznadziejne rozwiązanie i jeżeli juz to jest mnóstwo innych rozwiązań w ofercie Pozbruk. Odpowiednio zabezpieczone, z natuuralnych kruszyw i świetnych barwników.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >