Gdzie kupić projekt domu w okolicach Lublina ???

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 marca 2011, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, w końcu z zoną mogę sie zabrać za wybór peojektu naszego wymarzonego domku. Mamy dylemat jaki wybrać projekt, jaka firę, jesteśmy z okolic Lublina a domek ma mieć około 130 metrów. Pomożecie ???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj moi dobrzy znajomi są z Lublina i oni korzystali z usług firmy archi projekt z Lublina i wiem że sobie chwalili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Acha dzięki, pierwsze słyszę o tej firmie, a masz adres ich strony internetowej ?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2011, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

nie mam, weź wpisz sobie w google "archi projekt" Lublin na pewno znajdziesz

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2011, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie rpzeglądam i fajne maja projekty, jutro tam zadzwonię i umówię sie na spotkanie, a słyszałeś coś o cenach? bo chcę jak najtaniej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny róznie , chyba nie zbyt wygórowane, bynajmnie znajomi byli bardzo zadowoleni, zadzwoń i spotkaj się z nimi, na pewno sie dogadacie :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2011, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego w swojej okolicy, to zawsze możesz spróbować w katalogach ogólnopolskich. To może się okazać korzystne cenowo. W takich firmach mozna też załatwić adaptację projektu i pozostałe formalności, które się pojawiają po drodze. Jesli nadal szukasz czegoś ciekawego polecam zerknąć na http://www.extradom.pl/projekty-domow.aspx

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2011, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuje żebyś skorzystał z ogólnopolskich firm projektowych. Z archetonu mają naprawdę fajne projekty i w sumie nie drogie, znajdziesz tam każdy typ domu, ja najbardziej jestem właśnie za tą firmą

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

wiele firm projektowych działa na terenie całego kraju, możesz np. kupić projekt firmy z Krakowa. Ja zakupiłam ten projekt i jestem bardzo zadowolona: http://www.kbprojekt.pl/projekt.php?stch=1&pro=6 Mają bardzo niskie ceny i duży wybór, zawsze też mogą wykonać projekt na indywidualne zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2011, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zakup projektu przez internet http://duomo.pl - w ofercie projekty architektów z całego kraju (ponad 10.000 projektów domów), dodatkowo trwa promocja: przy zakupie projektu wiertarka gratis :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 289

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >