Gdzie tanio kupić garnki i sztućce?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2010, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 10:21

Cóż słabo znam się na garnkach i tego typu sprawach. Żona kupowała w Ikei z tego co dobrze kojarzę. Nie pamiętam ile za nie zapłaciła ale kupiła bardzo dobre rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 10:31

Tak jak mówi mój poprzednik my również z żoną kupowaliśmy w IKEI sztućce, ale wiem że ładne i tanie są w sklepach typu gospodarstwo domowe

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2010, 18:31

Jeśli szukasz czegoś, jak to się określiłeś nietandetnego i w rozsądnej cenie to zastanów się nad naczyniami Fisslera. Teraz na jesień ma być promocja naczyń. Jeśli chodzi o sklep to np. w dobrych cenach możesz kupić tutaj: ]http://www.brodasystem.pl/garnki-fissler-c-16.html
lub
polecam ciekawego bloga związanego z informacjami, poradami i opiniami na temat tej marki:
http://www.garnkifissler.info

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:36
Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2011, 13:32

Dobre marki sztućców i garnków możesz kupić na stronie sztućce_pl. Często są wyprzedaże, produkty mają gwarancję. Duży rozstrzał cenowy a więc każdy znajdzie coś dla siebie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 14:57

ja widziałam, garnki, na wszytskie rodzaje płyt od indukcyjnej po ceramiczną i kuchenkę gazową w sklepie magicznaplaneta.pl mają naprawdę spory wybór , dobre ceny i co najważniejsze sa to garnki sprawdzonych marek, które będa doskonale sprawdzały sie w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:49

Sztućce można kupić w tych najsłynniejszych sklepach typu Ikea, home&you ja kupowałem z małżonką właśnie w tym ostatnim sklepie, nie były drogie, nie były tanie, takie wyśrodkowane ale jesteśmy bardzo zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 15:31

ja polecam h&y dobre ceny i fajnie wygladajace produkty ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 14:24

Podpisuję się pod sztućce.pl. Mają sklep stacjonarny, internetowy i są na allegro.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2011, 11:41

Zgadzam się z kolegami wyżej, sklepy typu Ikea, Home&You oferują duży wybór sztućców. Sama jakiś czas temu kupiłam w Ikei. Garnki natomiast preferuje solidne, zamawiałam z sklepu internetowego Stylowa Zastawa zestaw garnków Bioceramixa i rondel Zeptera. Porządne naczynia kuchenne, ale do najtańszych zdecydowanie nie należą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Przeprowadzka Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli macie zamiar się przeprowadzić to rzeczy można spakować samemu. Jednak z usług transportowych trzeba skorzystać. Sami nie przewieziemy wszystkich rzeczy,....
  • Materace Liczba postów: 1273 Grupa: Porady i op... Tez jesteśmy na etapie poszukiwań materaca i chyba kupimy swój w https://hilding.pl/ . Szukałam dla siebie wygodnego materaca bo bardzo lubie się wysypiać a prz...
  • spawanie Liczba postów: 187 Grupa: Porady i op... Spawanie jest procesem, które wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi oraz metod. Co należy stosować, aby wykonane spawanie było wysokiej jakości? Dziękuje za...
  • fajne pomysły na małą łazienkę Liczba postów: 3538 Grupa: Porady i op... A może drewno w łazience, oczywiście odpowiednio zaimpregnowane. Co myślicie? https://www.facebook.com/decoroom.eu/pos ts/3265965853452358
  • Jak uzdatniać wodę? Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Bardzo ważne jest to, aby każdy z nas miał dostęp do dobrej jakości wody, pozbawionej bakterii coli, które źle mogą wpłynąć na nasze zdrowe. Także badanie takie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15704 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >