Grzejniki marmurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

14 października 2007, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem grzejniki marmurowe i zrobiły na mnie duże wrażenie. Może nie w całym domu ale do salonu rewelacja. Widziałem je na portalu twojkamieniarz.pl warto poczytać.
Zastanawiam się czy nie zamontować w salonie.
Co o nich sądzicie? Czy warto?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2007, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy do takich grzejników nie lepiej by było zastosować granit. Także kamień naturalny i o wielu wzorach i kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2007, 03:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Troche bzdury tam wypisują o tym kurzu pyle wysuszeniu i konwekcji. To samo tyczy się kosztów eksploatacji. Widziałem kamienne grzejniki - takie nie na patencie tylko produkt na www.jaga.com.pl/grzejnik_geo. Mają tam też jakiś betonowy tylko kosztuje niestety :( ale fajny. Taka płyta betonowa ma dużą bezwładność może lepiej tam jakiś konwektorowy grzejnik włożyć. Problem jest w tym, że grzejnik płytowy za tą taflą nie wiadomo jaką bedzie miał wydajność.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2007, 04:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepraszam ten link to będzie www.jaga.com.pl/grzejnik_geo.html a znalazłem tam też taki do zabudowy grzejnik http://www.jaga.com.pl/grzejnik_dozabudowy.ht ml i taki chyba byłby największy sens za taką kamienną płytą umieścić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2009, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym odświeżyć wątek, stoję przed wyborem ogrzewania, jestem zmuszony na elektrykę. Na początku myślałem by zrobić kompletne CO, później dynamiczne piece akumulacyjne aż przypadkiem trafiłem na punkt dealerski grzejników marmurowych i szczerze jestem bardzo ciekaw opinii. Jedyne jakie znalazłem są dość pozytywne, może same grzejniki nie prezentują się zbyt rewelacyjne to jednak i tak są ładniejsze od "brył" piecy akumulacyjnych. Miał ktoś już jakieś doświadczenia z tymi grzejnikami, może ktoś używa?

Chodzi o produkty firmy TERMAR z Wrocławia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2009, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja trzy lata temu miałam grzejnik marmurowy.miałam mieszkanie bez ogrzewania i urodziło mi się dziecko. mówię wam - rewelka!!! jedna płyta ogrzała mi 37m.kw. grzałam tak przez 3m-ce potem kupiłam mieszkanie z co.teraz chcę sprzedać tą płytę. chętni proszę o kontakt martasos.76@tlen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2009, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem kilka sztuk tych grzejników są dobre szybko się nagrzewają jakieś 10 min. potem oddają ciepło około od 30 do 40 min. są to grzejniki o mocy od 800-1100,wygodne estetyczne i dobrze się prezentują, lecz rachunki za prąd trochę duże ale coś za coś, nic nie trzeba robic same się obsługują.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię kamień jednak o wiele bardziej przypadły mi do gustu grzejniki pionowe tego typu http://vesterdecor.pl/grzejniki-dekoracyjne Nie tylko dobrze ogrzewają, ale też bardzo dobrze się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem to bardzo fajna propozycja, tylko obawiam się o koszty takiego rozwiązania, może ktoś we ile kosztuje taki grzejnik?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >