Hod - dog - -domowy

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

24 listopada 2011, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Składniki

4 paluchy
4 parówki delikatesowe
1 duży pomidor
pół świeżego ogórka
4 rzodkiewki
1 duża cebula
ok. 70 g startego żółtego sera
majonez
ketchup


Parówki ugotować.
Cebulkę posiekać podsmażyć na maśle
Paluchy przekroić
Pomidora, ogórka oraz rzodkiew pokroić w plasterki
Dół paluchów posypać serem, włożyć do mikrofalówki na ok 1.30 min
Gdy ser się rozpuści do każdego palucha włożyć parówkę, po parę plasterków pomidora ogórka oraz rzodkiewki
Wierzch posmarować majonezem polać kietchupem oraz posypać podsmażoną cebulką.
Smacznego ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pyszna tarta Liczba postów: 16 Grupa: Przepisy ku... Charakterystyczną cechą polskich wypieków świątecznych jest ich bogactwo smaków i aromatów. Każdy region Polski ma coś wyjątkowego do zaoferowania – od kujawski...
  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 75 Grupa: Przepisy ku... Podczas poszukiwania idealnej odżywki białkowej dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę: zapotrzebowanie na białko, tryb aktywności fizycznej, rodza...
  • Jakie słodycze najbardziej lubicie Liczba postów: 91 Grupa: Przepisy ku... Bardzo dobre słodycze można kupić w słodycze z zagranicy . Sam o tym dowiedziałem się od mojego znajomego.
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >