Hurtownia elektryczna

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 lutego 2020, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za porządną hurtownią elektryczną na terenie województwa dolnośląskiego lub opolskiego to polecam wam skontaktować się z https://elektrotek.pl/ Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Sam robiłem zakupy u nich już wiele razy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaki kabel koncentryczny wybrać? Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Eliektryk napisał: Jaki kabel koncentryczny jest waszym zdaniem najlepszy? Spotykam się z opiniami że Technokabel. Inni natomiast polecają Triset 113...
  • uszczelki jako izolacja Liczba postów: 25 Grupa: Robimy inst... Szeroki wybór uszczelek znajdziesz też w ofercie www.emaplast.com.pl. Zamawiałem stamtąd niedawno uszczelki do drzwi przesuwnych i jestem zadowolony z ich jakoś...
  • agregat prądotwórczy Liczba postów: 229 Grupa: Robimy inst... Teraz w sklepach internetowych można znaleźć ciekawe promocje i rabaty również na agregaty prądotwórcze, warto poszukać. Jedyne co mogę polecić to aby wybrać te...
  • Tani dostawca prądu Liczba postów: 9 Grupa: Robimy inst... Obecnie na rynku jest wiele dostawców prądu. Trudno skutecznie wybrać najlepszego, moim zdaniem dużo zależy od indywidualnej umowy jaką sporządzi z nami dostawc...
  • Kable- jaki kabel do podłączenia? Liczba postów: 12 Grupa: Robimy inst... Jeżeli poszukasz w sklepach internetowych to spokojnie znajdziesz, zresztą zerknij do nas na Oswietlenie-led.biz wybór jest naprawdę szeroki.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15827 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >