Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

31 stycznia 2021, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Są okej. Płytki o bardzo różnej kolorystyce, ładnie wygladające. Ja amator je ułożyłem i wyglądają świetnie. Klinkierbud ma fajną ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie budowy domu to macie u siebie domofon czy nie ? bo ja się własnie zastanawiam jak to rozwiązać. Mój znajomy ma tylko dzwonek i widzu kto jest przy furtce. Ja chyba zdecyduję się na domofon bo niestety nie mam z okna widoku bezpośrednio na furtkę wiec domofon a nawet wideo domofon będzie bardzo przydatny. Domofon do domu jednorodzinnego zamówię w tej firmie http://impulspw.com.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo, miałem dom po dziadkach murowany z dociągniętą wodą i elektryką więc wystarczyło zrobić remont. Poszedłem po najniższej linii oporu robiąc sam ten remont. Trochę się na tym znam także układanie płytek czy malowanie nie sprawiło mi trudności. W internciecie znalazłem tanie schody z dolle.com.pl więc nie musiałem robić drewnianych na które by poszło niemało kasy. Takimi sposobami uciąłem koszty. Robota wyszła elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2021, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym szacowaniem pieniędzy na budowę domu jest różnie, bo przecież każdy ma inne potrzeby i projekt dostosowany jest indywidualnie. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że najlepiej korzystać z usług firm z doświadczeniem w przypadku budowy mojego domu była to firma https://www.masbud.pl/ więc zachęcam do sprawdzenia ich szczegółowej oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2021, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba działać po prostu systemowo, dzięki temu na pewno obniżymy koszty związane z budową. Ma to znaczenie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi powierzchniami, np. przy elewacji. Tu mogę polecić np. systemy na styropian Foveo-Tech. Może być S5 z tynkiem TN30. Efekt nakładania na pewno będzie super, tym bardziej że tynk ma bardzo dobre właściwości, jest elastyczny i można go długo obrabiać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2021, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim, ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie praktyczne, które spełnią Twoje oczekiwania od samego początku. Warto zatem postawić na nowoczesność. Dzięki https://antyweb.pl/smart-home-inteligentny-sp osob-na-komfortowe-zycie/ masz szansę na znalezienie rozwiązań, które w znacznym stopniu pozwolą Ci na wygodę i komfort w swoim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2021, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto w przypadku budowy domu i zabezpieczenia fundamentów przed wilgocią wykorzystać system hydroizolacji Szybki Profil SBS jest to specjalistyczna papa modyfikowana kauczukiem SBS zaprojektowana do zabezpieczania fundamentów. Jednocześnie posiada 99 lat wieczystej gwarancjii są pod stałą kontrolą Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, dlatego właśnie to rozwiązanie jak najbardziej warte uwagi.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2021, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu to duży koszt, dlatego trzeba naprawdę dobrze się nad tym zastanowić. Podczas budowy trzeba dokładnie obmyślić każde rozwiązanie, aby wybudowany dom w pełni Tobie odpowiadał, był praktyczny i wygodny. Na pewno na tym etapie warto zdecydować się na instalację fotowoltaiczną, dzięki której Twoje rachunki za prąd będą dużo niższe, a do tego w ten sposób zadbasz o środowisko. Na stronie: http://www.tubabrzegu.pl/blogi/czytaj/196/Ile -kosztuja-panele-fotowoltaiczne jest artykuł, z którego dowiesz się ile tak naprawdę kosztuje taka inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Od siebie mogę polecam usługi i projekty pracowni MG Projekt
Prowadzą bloga i forum branżowe, gdzie można się na ten temat wiele dowiedzieć!
Naszą uwagę jakiś czas temu zwrócił ten projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/wyjatkowy-3< br /> Chyba go wybierzemy, po załatwieniu formalności z działką!
Już teraz, na początkowym etapie kontakt z ich architektami jest jak najbardziej pozytywny ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2021, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Elewacja faktycznie jest tym elementem, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę i powiem szczerze, że właśnie bez odpowiedniego wykonawcy i co najważniejsze odpowiedniego systemu po prostu nie osiągniemy dobrego efektu. Osobiście polecam współpracę na systemach Foveo-Tech. Proste, wydajne, wygodne. Można spokojnie pracować nie stresując się, że coś nie będzie działać

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >