Instalacja PV - wybór

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 lutego 2021, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!
Chciałbym zapytać Was, na jakiego producenta postawić jeśli chodzi o wybór dobrej instalacji PV?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2021, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta JBG PV u którego będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie duży wybór modułów monokrystalicznych i polikrystalicznych. Nasz wybór to model Sky Std 60 o sprawności 19,22% oraz mocy 315Wp. Co do którego również będziecie mieli pewność odnośnie warunków gwarancyjnych ponieważ jest to producent ze Śląska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2021, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, jak macie trochę czasu to warto sprawdzić ich ofertę bezpośrednio na stronie internetowej https://jbgpv.pl/oferta,standard-72,3,2.html My zdecydowaliśmy się postawić na Standard 72 które pod względem parametrów nie zawodzą, a do tego można liczyć na ich wsparcie ze strony obsługi klienta na którą można liczyć co również ważne bez naciągania na niepotrzebne koszty.

Ten post był edytowany przez andrzej89 dnia: 4 marca 2021, 11:18
Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2021, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście wygląda ciekawie, chętnie sprawdzę i oczywiście zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2021, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam wypowiedzi poprzedników, jeżeli chodzi o instalację PV ja wolę jednak postawić na sprawdzonego producenta. Co do których mam pewność odnośnie parametrów i gwarancji, zajrzyj na https://jbgpv.pl/ Na pewno też warto dokładnie poznać opinie innych użytkowników ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2021, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

look at more info metal adhesive stickers

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2021, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też osobiście uważam, że JBG PV to producent wyróżniający się jakością, sprawnością i jednocześnie skutecznym systemem antyrefleks. Między innymi w przypadku wersji Standard 72 napięcia systemów PV bez obciążenia osiągają do 1500 V DC i mocy 380Wp. Jak dla mnie dobry kierunek przy wyborze modułów, no i duży plus za profesjonalizm obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2021, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję Wam za konkretne podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam również nadzieję, że temat jeszcze trochę nam się będzie tutaj rozwijał. Na pewno sprawdzę jak to dokładnie u nich wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2021, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasz wybór do model Economic 72 od JBG PV i uwazam, że jeżeli szukacie dobrej jakości w zakresie modułów fotowoltaicznych, a nie słabych chińskich produktów to na pewno warto właśnie sprawdzić co przygotował śląski producent co do którego sam mam wyłącznie pozytywne spostrzeżenia. Zajrzyj na https://jbgpv.pl/oferta,economic-72,2,10.html i oczywiście daj znać jak już podejmiesz ostateczne decyzje co do zakupu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2021, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesujący temat i rzeczywiście, jeżeli chodzi o instalacje fotowoltaiczne to jest duże zainteresowanie na rynku. Widząc jak znacząco rosną koszty energii elektrycznej, również zastanawiam się nad wykonaniem instalacji fotowoltaicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >