Izolacja dachu wełną.

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

5 marca 2019, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam wam wykonanie natryskowej termoizolacji dachu. W moim wypadku świetnie się to sprawdza. Polecam wam skontaktować się z firmą www.thpur.pl Oni zajmują się wykonywaniem tego typu izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A może własnie izolacją dachową DivoDamm Pro bądź Top, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, szczelnością oraz możliwością stosowania ich zamiast deskowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2019, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej spróbować izolować pianką poliuretanową http://gawtermizolacje.pl/ jest to technologia która najlepiej zwraca się i redukuje straty energii. Jest trwała i szczelna, zapewnia też korzystne szybko zwrot inwestycji w porównaniu do innych technologii.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą propozycją izolacji dachu jest również materiał DivoDamm Pro bądź Top, która wyróżniają się wysoką trwałością, odpowiednimi właściwościami izolacyjnymi oraz wieloletnią gwarancją jaką zapewnia Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka wełna na ogół dobrze się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2019, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno dach musi być również odpowiednio izolowany. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci wybór odpowiedniego pokrycia dachowego, które będzie charakteryzowało się odpowiednimi właściwościami czyli dachówka od Braas oraz ich izolacje na krokwiowe wraz z materiałami uszczelniającymi jak taśmy Wakaflex, ale też izolacje nakrokwiowe i membrany.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bardzo dobre doświadczenia z firmą Termil przy okazji izolacji gumą CWS. Robili mi takie hydro – zabezpieczenie podczas budowy domu. Świetny sposób żeby ochronić elewację przed wodą. Ja jestem bardzo zadowolony z samego montażu i generalnie obsługą (ekspresowa instalacja). Firma ma swój serwis na termil-hydroizolacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2020, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś wspominał o likwidacji mostków termicznych. Od siebie dodam, że warto zwrócić uwagę na konieczności zastosowania klinów z wełny na styku dachu z elementami wystającymi ponad jego powierzchnię, np. przy kominie. Poczytajcie o tym, np. na stronie https://thermo-ips.pl/ Korzystałem z ich produktów i są godni polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2021, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając wysokiej klasy materiałów hydroizolacyjnych dla zabezpieczenia dachów i fundamentów Jednocześnie pamiętajcie o zastosowaniu skutecznej hydroizolacji, jak Icopal Szybki Profil SBS ich zastosowanie na spodzie papy zwiększa powierzchnię zgrzewuo 40%, co daje 100% pewność prawidłowego przytwierdzenia papy do podłoża na całej jej powierzchni. Polecali nam ją również fachowcy, także długo się nie zastanawialiśmy

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2022, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kapitan napisał: Taka wełna na ogół dobrze się sprawdza.

Tak wełna jest dobrym materiałem do ocieplania dachu!
W temacie izolacji podsyłam ciekawy artykuł https://www.zba.com.pl/izolacja-natryskowa/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >