JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

28 listopada 2021, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć, ja też mam drzwi stalowe kmt, ale inny model a mianowicie supertherm 90, najgrubsze drzwi w ofercie, właśnie na tym mi zależało. Oczywiście bardzo dobre parametry izolacyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem drzwi w ofercie https://domdrewna.com/ i jestem bardzo zadowolony. Mają tam bardzo duży wybór i szybko zrealizowali zamówienie. Na takich profesjonalistach jak najbardziej mi zależy. Śmiało sobie skorzystajcie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam stalowe KMT Supertherm 90. Bardzo dobrej jakości drzwi, duża szerokość skrzydła, bardzo dobre wypełnienie pianą, więc nie ma możliwości wystąpienia mostków termicznych. Ud=0,78, różnorodna kolorystyka, każdy wybierze coś dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2021, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie drewniane drzwi zewnętrzne tez wcale nie są takim złym rozwiązaniem jak mogłoby się wydawać. Sprawdźcie sobie chociażby softline68, rozwiązanie bez wątpienia ekologiczne, drzwi można po latach poddać renowacji, są zaopatrzone w aluminiową listę wzmacniającą. Jak dla mnie sporo sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2021, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto poszukiwania ładnej i ciepłej stolarki okiennej rozpocząć od firmy Domega w przypadku której będziecie mogli liczyć na uczciwe podejście, dobry zakres cenowy i jednocześnie utrzymanie terminów realizacji zakupu oraz samego montażu. Warto zajrzeć jak znajdziecie trochę wolnego czasu i jestem przekonany, że wszystko przebiegnie zgodnie z ustaleniami. U nas nie było problemów, wybraliśmy okna PCV OknoPlast, a drzwi dębowe Parmax.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2021, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna podobnie, jak poprzednik Oknoplast, a z kolei drzwi wybraliśmy aluminiowe. Model Titus z Aluhaus nam się bardzo spodobał. Połączenie minimalizmu i nowoczesności.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2021, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Aluhaus bardzo OK drzwi choć nie na każdą kieszeń. Podobnie z resztą jak kolejne świetne aluminiowe od Hormanna. Niestety aluminium jest jeszcze bardzo drogim rozwiązaniem i mało jest firm produkujących tańsze ale dobre drzwi alu. Ja znam choćby Wikęd ale tam jest tylko 1 seria Future Inox z aluminiowymi drzwiami. Niemniej można coś już sobie wybrać w niższej cenie ale w dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2022, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: Aluhaus bardzo OK drzwi choć nie na każdą kieszeń.
Podobnie z resztą jak kolejne świetne aluminiowe od
Hormanna. Niestety aluminium jest jeszcze bardzo drogim
rozwiązaniem i mało jest firm produkujących tańsze ale
dobre drzwi alu. Ja znam choćby Wikęd ale tam jest tylko 1
seria Future Inox z aluminiowymi drzwiami. Niemniej można
coś już sobie wybrać w niższej cenie ale w dobrej
jakości.


To prawda obaj producenci mają na prawdę dobrą jakość, ale u nas korzystniej po wycenie wyszły drzwi z Aluhaus i to na nie się zdecydowaliśmy. Jak dla mnie do domu drzwi zewnętrzne to tylko z aluminium. PVC mnie nie przekonuje. Okna jak najbardziej, ale drzwi jednak aluminiowe muszą byc.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2022, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Skontaktuj się z firmą Revia (http://www.meblerevia.com/). Specjalizują się w robieniu drzwi z drewna i wydaje mi się, że faktycznie będzie można na nich liczyć. Firma ze sporym doświadczeniem w branży i faktycznie dobrą ofertą jeśli chodzi o drzwi. Wykorzystują dobrej jakości drewno dębowe, poza tym wykończone ręczne, ręcznie postarzane więc tutaj można liczyć na indywidualnie wykonane elementy wykończenia wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2022, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi wejściowe zapewnili nam Omikron https://omikronkoszalin.pl/drzwi/ po cenie atrakcyjnej, nie wspominając o jeszcze lepsze jakości. Mielismy gwarancje, ze stawiamy na solidne drzwi, poniewaz jest to firma z dekadą doświadczenia. Z kolei do mojej firmy zamówiłem drzwi przeciwpożarowe, także z ich oferty!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >