JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

24 marca 2022, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tyle czasu słyszę już o firmie Kapica, a póki co jeszcze ani razu nie mogłem ich zamontować. Katalog niby ok ale póki sam nie zamontuję i nie pobawię się drzwiami to jednak nie powiem dobrego zdania.
P.S. linkujesz katalog z 2016 roku więc ceny mogą być lekko nieaktualne :).

Poza tym aluminiowych drzwi jest teraz sporo na rynku i to w przeróżnych cenach. Jest Hormann z genialnym produktem ale ceną nie dla każdego, tańszy aluhaus z porządnymi drzwiami, jeszcze tańszy Wikęd z drzwiami aluminiowymi w podobnej jakości ale na drewnianej ramie. Na prawdę jest w czym obecnie przebierać, a to tylko kilka popularniejszych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2022, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam na drzwiach nie oszczędzać, to zawsze sprawia problemy. Lepiej dopłacić i kupić coś, co nie jest z marketu, np. KMT Supertherm. Jak chcemy skorzystać z programu Czyste Powietrze to otrzymamy dotację, więc zmniejszą nam się koszty. Za to w domu będziemy mieli maksymalnie ciepło i cicho. Grubość skrzydła to 90 mm, do tego pełne wypełnienie pianą, więc to działa na duży plus drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2022, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o poszukiwanie naprawdę pięknych propozycji w zakresie drzwi zewnętrznych, które też będą cechowały się dobrymi parametrami technicznymi to warto się na spokojnie za nimi rozejrzeć. W mojej ocenie godny polecania producent drzwi zewnętrznych to https://mikea.eu/. Sami się zdecydowaliśmy na drzwi z linii Thermika Pasiv, które od razu wpadły nam w oko. Poza tym akurat ich cena nas nie zszokowała :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2022, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mikea też OK, choć moim zdaniem to marka która jeszcze się mocno rozwija i szuka swojego miejsca na runku. Plus za np. czterostronną przylgę czy inaczej zwaną przylgę obwodową. Podobnie jak np. Wikęd czy KMT ma w swoich drzwiach. Mikea moim zdaniem to najbliższa konkurencja dla Mar-Tomu póki co.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2022, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu jestem zdecydowanym zwolennikiem drzwi aluminiowych. Bardzo cenię sobie ich nowoczesny wygląd, funkcjonalność i niespotykaną trwałość. Poza tym buduję dom o prostej bryle i nie wyobrażam sobie, by mogła do niego pasować inna stolarka niż aluminiowa. Trafiłem na producenta z dużym doświadczeniem – CB Aluminium z Krakowa. Pomogli mi dobrać wymiary, konkretne systemy i przyjechali na bezpłatny pomiar. Finalnie zamówiłem u nich cały komplet okien, drzwi i drzwi przesuwnych w sprawdzonych systemach Schuco. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć finalny efekt ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2022, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Wam model z KMT Supertherm 90. Mają bardzo dobrą izolacyjność termiczna (Ud=0,78)i ogólnie są bardzo porządne i solidnie wykonane. Realizacja zamówienia była również bardzo szybka

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie same suche dane z katalogu niewiele znaczą. KMT podobnie jak Wikęd czy Mar-Tom ma bardzo dobrej jakości ościeżnice składające się z profili alu z przekładką i ewentualnie wypełnieniem. Każda firma ma trochę inną ościeżnicę ale każda ma super sztywność. Łączenie z naświetlami na 5+, sztywność 5+, cena adekwatna do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2022, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadzę zajazd i niedawno wymieniałem drzwi na bardziej klimatyczne, dzięki doświadczeniu http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.htm l. Mają bardzo ciekawe, stylizowane, powiedziałbym unikalne modele z masywnymi, wygodnymi klamkami. Co ciekawe świetnie osiadają, a na życzenie producent jest w stanie zoptymalizować wymiary. Po kontakcie szybko podjąłem decyzję o współpracy, bo w Częstochowie i okolicach dostarczali zamówienie bezpłatnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Aluhaus. Mam stolarkę tej firmy od roku i sobie chwalę mój wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2022, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmę to KMT, jest bardzo dużo różnych modeli to już zależy co na jakim parametrze wam zależy. Mnie najbardziej zależało na dobrej izolacji termicznej i zdecydowałem się na model supertherm 90 i jestem bardzo zadowolony z tego jak trzymają ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >