JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

6 czerwca 2022, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio kupiłem aluminiowe drzwi zewnętrzne Schuco od firmy Kapica z opolskiego. Mają bardzo duży wybór wzorów, kolorów i wyposażenia dodatkowego. Ich drzwi są bardzo szczelne i ciepłe, mają nawet stolarkę do domów pasywnych. Tylko u nich udało mi się znaleźć dokładnie taki model, o jaki mi chodziło i nawet udało się idealnie dopasować kolorystykę. Warto ich odwiedzić, zwłaszcza jeśli poszukujecie spersonalizowanej stolarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Karol - Superthermy są na prawdę dobre. Mi pasują też passive 75. Super izolację masz też dzięki dodatkowym przylgom podobnie jak np. w najwyższej opcji w Mikei czy w kilku seriach w Wikędzie. Dodatkowym plusem jest też na pewno ościeżnica aluminiowo kompozytowa. Wiele firm ma już taką w ofercie na szczęście. Wspomniane KMT ale też w/w Wikęd czy Mar-Tom. Warto wiedzieć czego się szuka w drzwiach, bo różnych technologii jest na prawdę dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2022, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest taki producent jak firma http://www.meblerevia.com która skupia się wyłącznie na litym drewnie dębowym. Nie ma u nich innego drewna, natomiast z dębu tworzą dużo różnych elementów, meble, podłogi czy drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2022, 03:12

Zgadzam sie: good 0 bad

moja siostra ma drzwi firmy z Włoch i bardzo sobie chwali :) uwazam ze sa mega solidne

__________________________
https://www.lektor.edu.pl/sardynia-wczasy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2022, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi stalowe supertherm 90 z firmy KMT są godne polecenia. Bardzo porządnie wykonane, grube i świetnie izolują. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2022, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobiście lepsze technologicznie 75 passive. Choć grubsza odsłona też jest niczego sobie. Ostatnio fajnie sprzedają się u mnie Arctiki z Mar-Tom o podobnych właściwościach albo Wikędy Termo Prestige. Tylko że KMT czy Wikęd są lepiej doposażone w standardzie. Pozornie wyższa cena w katalogu jednak ma wpływ na to ile za tą cenę dostaje się w drzwiach osprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2022, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

modeli jest multum, trzeba wiedzieć czego się chce i na to zwracać największą uwagę. Ja chciałem bardzo dobrze izolujące drzwi i zdecydowałem się ostatecznie na model supertherm 90 z tej firmy kmt o której wspominają na górze. Drzwi mają super paarametr, dobrze wyglądają i są porządnie wykonane

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2022, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto podczas poszukiwań drzwi zewnętrznych zwrócić również uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Drawex ze względu na bardzo dobry poziom obsługi, konkurencyjne oferty i też możliwość sprawdzenia różnych opcji dopasowanych idealnie pod swoje potrzeby od strony designu, ale też izolacji oraz zabezpieczenia przed włamaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2022, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pochwyt to w dużej części element dekoracyjny, trzeba pamiętać ze aby otworzyc drzwi musi być
- albo elektrozaczep, który zwalniamy przez aplikacje, kartę, żeton, pin pad, klucz ect
- albo blacha zaczepowa z funkcja dzień noc, za każdym razem jak wychodzimy na chwile a nie bierzemy kluczy trzeba przestawić.
A nic nie zastąpi klasycznej klamki.

Z tego tez powodu zdecydowaliśmy się na drzwi z tradycyjną klamką. Nie zamawialismy z katalogu, zniechęciły nas ceny, poza tym zależało nam aby drzwi zamontować natychmiast i nie chcieliśmy tak długo czekać na montaż. Drzwi wejściowe do domu kupowaliśmy w Leroy Merlin. Polecam, od 3 dni nie mamy z nimi problemu. Pomimo, ze są ciężkie i solidnie wykonane, bardzo lekko chodzą na zawiasach.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2022, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W markecie może i da się kupić dobre drzwi wejściowe ale patrz na to, że w salonie masz możliwość zakupu drzwi z montażem co daje Ci 8% VAT zamiast 23% jakie masz w markecie. Czas oczekiwania na montaż będzie oczywiście dłuższy ale w perspektywie jakiś 15-20 lat przez które będziesz użytkował drzwi to w sumie niewielkie "poświęcenie".
Poza tym sporo drzwi w markecie (nie wszystkie i nie piszę tutaj o LM, OBI, Casto czy jakimś konkretnym markecie) nie spełnia norm prawa budowlanego pod kątem izolacji termicznej na maksymalnym poziomie Ud=1,3. Stąd warto też pojeździć po salonach i popytać, bo czasem też mają drzwi "od ręki" tak jak masz to np. z Wikędem. Masz salony Leader gdzie funkcjonują na trochę innych zasadach jak inni pośrednicy. Także da się i w markecie i poza marketem takie drzwi nabyć szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >