JAKI SKLEP INTERNETOWY?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

5 czerwca 2013, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam także na naszą stronę www.Goliat-Importer.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór oryginalnych,stylowych mebli wraz z dodatkami do swojego domu. W razie pytań służę pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2013, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrego sklepu internetowego zajrzyj tutaj: http://www.najlepszemeble.pl/ Zamawiałem w tym sklepie meble w ostatnim czasie (komplet do salonu) i mogę bardzo pochwalić. Wyglądają dobrze - zdecydowałem się na model Axel w norweskim stylu i jestem zadowolony,. Nie różni się niczym od zdjęć promocyjnych.
Z dostawą również nie ma problemu. Tania i szybka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2013, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To co prawda nie jest sklep, ale warto znać ten adres, bo zawsze można nieco zaoszczędzić: http://rabatybudowlane.pl/. Ja korzystałem nie raz, bo mają bardzo zróżnicowane zniżki i to nie tylko do krakowskich sklepów, ale też ogólnopolskich/internetowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2013, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o meble dla dziecka to sklep puchatkolandia.pl ma fajny asortyment i w ogóle naprawdę duży wybór

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2013, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście powiedziałbym, że sklep ehak24.pl to bardzo dobry wybór. Tanie zakupy, naprawdę warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam także na www.Meble-Wojak.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór mebli i dodatków do swojego mieszkania, a miła i fachowa obsługa zawsze służy pomoc.a

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2013, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

meble-wojak.pl są całkiem fajną propozycją:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2013, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

jak szukacie czegoś na DUŻE budowy to polecam ten sklep dla fachowców. Znajdziecie w nim wszystko co potrzeba na mosty i tym podobne konstrukcje. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2013, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo rzadko kupuję meble przez internet ja tam musze podotykać sprawdzić wykonanie material, a ni9e tak brać w ciemno i mpotem odsylac itp

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2013, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, lepiej sobie wszystko sprawdzić:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >