Jak ciekawie zaaranżować wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 grudnia 2017, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wita,
Mamy z żoną w planach remont i szukamy inspiracji jakie dodatki moglibyśmy kupić np. do salonu, sypialni itd. tak aby ściany nie były puste a do tego nadać fajnego charakteru i nowoczesnego designu. Macie jakiś pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2017, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również nie lubię minimalizmu, jednak dom powinien mieć swój styl i też powinno nam się w nim dobrze wypoczywać oraz przyjemnie przebywać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, dlatego warto szukać ciekawych rozwiązań które będą cieszyły nie tylko oko gospodarza ale również naszych gości. Ja ze swojej strony mogę zaproponować Ci sklep internetowy www.swdecore.pl gdzie znajdziesz sporo inspiracji jak urządzić dom nowocześnie, ale i jednocześnie przytulnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja Ci polecę rozwiązanie sprawdzone, ale niekoniecznie wbrew pozorom kosztowne, mianowicie, dobrego projektanta i wykończenie pod klucz w pakiecie.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dobrą opcją jest właśnie wspominany sklep internetowy https://swdecore.pl w którym można znaleźć mnóstwo ciekawych rozwiązań i pomysłów. Mi osobiście najbardziej podobają się donice podświetlane oraz propozycje lamp stojących. Z nimi można stworzyć naprawdę piękne wnętrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym, nowym i dość modnym, i według mnie bardzo ładnym pomysłem jest kamień naturalny. Taki dość oryginalny pomysł na aranżacje wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2017, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Beton architektoniczny fajnie podkreśla nowoczesny, designerski charakter wnętrza. Ale słyszałam też, że ma różne alternatywy. Na przykład można go zastąpić konglomeratem kwarcytowym, który do złudzenia go przypomina, ale jest lżejszy i ma lepsze właściwości  Podsyłam artykuł:
http://blog4design.pl/beton-architektoniczny-vs-konglomerat- noble-concrete-grey/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2018, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dodatki to jak najbardziej sklep swdecore.pl jest świetnym miejscem, szczególnie podobają mi się ich donice podświetlane oraz lampy stojące. Kawał dobrej roboty i stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodatki skompletujesz już na końcu, póki co zastanów się nad wyborem odpowiednich i stylowych mebli jak i aranżacji ścian czy podłogi. Ja w dalszym ciągu mogę zaproponować kamień naturalny: marmur lub granit.


www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłam na styl skandynawski. Jest prosty i przytulny jednocześnie, no i nie zagraca mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • hala piłkarska Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Nie tylko piłkarze noszą z dumą Koszulka Barcelony. Fani na całym świecie, zarówno ci najmłodsi, jak i ci, którzy wspierają klub od lat, chętnie prezentują swój...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 75 Grupa: Ciekawe pom... I jak idą poszukiwania odpowiedniego lustra? Jeśli na przykład bierzecie również pod uwagę lustra stojące w różnych stylach oraz rozmiarach to jak najbardziej w...
  • Brzydki zapach w łazience. Liczba postów: 93 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli macie problem z Waszą instalacją sanitarną, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w Usługi montażu pa...
  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 60 Grupa: Ciekawe pom... Nie wolisz przysznica? Ja mam zamontowany obok telewizor i mogę sobie oglądać dowoli a gdyby xD wiem jak to brzmi
  • Mech na ścianie? Liczba postów: 16 Grupa: Ciekawe pom... Chrobotek reniferowy to nie mech a porost (grzyb w symbiozie z glonami). Jego kolor nie jest naturalny a uzyskany za pomocą farby i przeważnie konserwowany gli...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >