Jak odnowić taras po zimie?

« Powrót do artykułu: Jak odnowić taras po zimie? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

17 kwietnia 2014, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za info :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2014, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniany taras to moje marzenie, ale koszty są tak wysokie, że muszę zadowolić się płytkami, które najlepsze czasy mają już za sobą. Może kiedyś uda nam się odłożyć na nowy taras.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

drewno wcale nie musi być takie drogie, zależy gdzie zamawiasz. Ja odkryłam ostatnio, że są firmy, które sprzedają je, scinają odpowiednio i jeszcze pod twoim domem. Jedną z nich jest np. ta http://tartakprzewozny.eu/?page_id=2. Nie myśl, że Cię nie stać, jeśli nie rozważysz wszystkich rozwiązań :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rezygnuj z marzeń. Znajdź sobie wymarzony taras i gromadź materiały lub kasę. Taras z drewna nie musi być ogromny, a jego pielęgnacja - uważam, że nie wolno przeginać ani w jedną, ani w drugą stronę. Utrzymuj go w kulturze, nie zaniedbaj i będzie piękny przez lata. A natchnienia poszukaj w dziale realizacji na stronie Taras Studio - jestem pewna, że Ci się spodoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

olej marki vidaron świetnie się spisuje jest wydajny i syzbko schnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2016, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz taras pokryty kostką dekoracyjną bądź płytami to może Reduktor bądź Nano. Świetnie przygotują materiał na częste zabrudzenia i grillowe spotkania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >