Jak przygotować i zabezpieczyć domek i działkę letniskową na nowy sezon ogrodowy?

Jak przygotować i zabezpieczyć domek i działkę letniskową na nowy sezon ogrodowy?

Wkrótce rozpocznie się sezon działkowy, a wraz z nim czas przygotowania do letnich wypoczynków na świeżym powietrzu. Wiodąca marka w dziedzinie monitoringu i bezpieczeństwa zaprasza do skorzystania z innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko ułatwią odświeżenie działki, ale także wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju, szczególnie z okazji Dnia Ziemi. Czytaj dalej

 

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji firma EZVIZ zachęca do troski o naszą planetę i przybliża konsumentom swoją ofertę produktów stworzonych na bazie ekologicznych rozwiązań. Idealnie sprawdzą się one w domkach letniskowych oraz w ogródkach działkowych, które wraz z pierwszymi oznakami wiosny i długim majowym weekendem chętnie odwiedzają Polacy.

 

Jak przygotować i zabezpieczyć działkę letniskową na nowy sezon ogrodowy?


Ekologiczne rozwiązania w domku letniskowym

Nowoczesne domki letniskowe i ogródki działkowe znacząco różnią się od tych, które wspominamy z dawnych lat. Obecnie właściciele wyposażają je w kamery bezpieczeństwa i stacje zasilające, dzięki którym odpoczynek staje się jeszcze bardziej komfortowy. EZVIZ oferuje szeroki wachlarz urządzeń, które odpowiadają na współczesne potrzeby konsumentów. Co więcej, dzięki wykorzystaniu plastiku z recyklingu, takie roboty sprzątające jak RC3 i RC3 Plus stanowią poważny krok w kierunku zrównoważonego wykorzystania surowców. Ponadto gwarantują idealną jakość sprzątania, praktycznie bez żadnego wysiłku dla użytkownika.

 

Jak przygotować i zabezpieczyć działkę letniskową na nowy sezon ogrodowy?

 

Czytaj również: Po jakie nowoczesne udogodnienia techniczne do pielęgnacji trawnika warto sięgnąć


Alternatywą mogą być roboty RE5 i RE5 Plus, które świetnie sprawdzą się w domkach letniskowych. Szczególnie drugi z nich może zainteresować fanów nowoczesnych technologii, dzięki wyjątkowej mocy ssania, pojemnemu zbiornikowi na wodę oraz inteligentnej nawigacji. Korzystając z inteligentnego robota sprzątającego użytkownik może zapomnieć o uciążliwych i monotonnych obowiązkach domowych, których prawie nikt nie chce wykonywać podczas wiosennego wypoczynku.


Przygotuj się na majówkę z EZVIZ

Przygotowując swoją działkę na kolejny sezon, warto pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Na pomoc przychodzą kamery Wifi oraz kamery 4G dostosowane do miejsc bez dostępu do Internetu. Także w ich przypadku firma EZVIZ dba o ekologię, gdyż oferuje je w zestawie z kompatybilnym panelem solarnym, który pozwala na pełne wykorzystanie potencjału słonecznych dni. Modele CB3, BC1C, HB8, EB3 i EB8 szczególnie nadają się do niewielkich przestrzeni działkowych, zapewniając bezpieczeństwo terenu dokoła posesji. Dodatkowo możliwość zasilania za pomocą energii słonecznej sprawia, że urządzenia są wyjątkowo energooszczędne i ekologiczne w użyciu.


Jak przygotować i zabezpieczyć działkę letniskową na nowy sezon ogrodowy?

 

Czytaj również: Wybieramy najlepszy szpadel do prac ogrodowych, takich jak wykopywanie, dzielenie, przesadzanie i sadzenie


A co w przypadku wyjazdu na odludziu? Dla utrzymania nieprzerwanej pracy urządzeń kluczowe mogą okazać się stacje zasilające z serii PS300 i PS600. Niezależnie od warunków, zapewnią one niezawodne źródło energii i sprawią, że wypoczynek będzie wyjątkowo komfortowy. Z takim wyposażeniem działka niewątpliwie stanie się prawdziwą oazą relaksu, a użytkownik będzie czerpać satysfakcję z ekologicznych rozwiązań, o których wykorzystaniu przypomina nam Dzień Ziemi.

 


Źródło: Havas PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 48

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >