Jak sprawdzić samochód przed zakupem?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 października 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przymierzam się do kupna używanego samochodu i jako, że takimi samochodami jest zazwyczaj coś nie tak, to chciałabym się spytać, co waszym zdaniem należy sprawdzić przed zakupem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety osoba bez doświadczenia nie jest zazwyczaj w stanie stwierdzić, w jakim rzeczywiście jest stanie samochód. Najlepiej po prostu unikać miejsc, gdzie łatwo o feralny pojazd, czyli komisów, a szukać ich raczej u dealerów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewność, że samochód jest w dobrym stanie będziesz miała jedynie, jeśli zostanie on dokładnie sprawdzony przez fachowca np. na stacji diagnostycznej. Do tego trzeba sprawdzić przeszłość auta - w bazie danych o pojazdach można to sprawdzić po numerze VIN.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie znajdę tą bazę danych o pojazdach? - jest ona dostępna przez internet, czy trzeba udać się do jakiegoś serwisu lub urzędu? Jakie informacje o samochodzie uzyskam po jego numerze VIN?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta baza danych o pojazdach jest dostępna przez internet, największa jest chyba http://www.autobaza.pl - mają tam dane o wszystkich pojazdach zarejestrowanych w Polsce i w kilku innych krajach. Po numerze VIN sprawdzisz tam m.in. informacje o przebiegu, historię serwisową, ale chyba najważniejsze są dane o szkodach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2016, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Niech sprawdzą na stacji diagnostycznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ci osobiście kontakt z tąfirmą http://www.turboserwis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2017, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kupujesz auto od autoryzowanych delareów to nic złego Cię nie czeka. Tak jest w przypadku HondaPlaza gdzie nawet uzywane auta są sprawdzone od razu pod względem prawnym, na stacji kontroli oraz pod względem blacharsko-lakierniczym, także masz od razu gotowy wygląd do tych informacji przed zakupem. Ja swój samochód Honda Jazz kupiłem właśnie u nich i nie powiem złego słowa bo mijają już 3 lata a nie mialem żadnych większych napraw.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz. Kupowanie auta używanego z salonu też jest dobrym rozwiązaniem, bo jednak ma się większą pewność, że auto jest z udokumentowaną historią i jest warte zakupi. Sam w marcu kupiłem używaną toyotę z http://www.toyotanowakowski.pl/ i jak na razie jestem zadowolony. Patrzyłem też na wyprzedaże rocznika, ale jednak budżet mi się nie spiął..

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

http://funwarechiptuning.pl - Polecam. Najlepszy chip tuning w okolicy. Znają się na rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >