Jak taniej spłacać kredyt w walutach, omijając spread

« Powrót do artykułu: Jak taniej spłacać kredyt w... | « Powrót do grupy: Aktualności

10 sierpnia 2011, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej w ogole ominac kredyt w walucie, kto oczywiscie jeszcze nie ma, i sie zastanowic nad zl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej samobójca brałby teraz kredyt w walucie. problem w tym że mały wybór a horrendalnie trudne warunki do spełnienia przez banki żeby dostać kredyt. To jest główny problem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 05:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba zależy gdzie się szuka ja brałem kredyt w getin banku i nie miałem problemu takze po prostu trzeba dobrze trafić!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2019, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe co teraz, po kilku latach myślisz? Jakoś nie wierzę, że tak samo ja w roku 2011. Spreadu całkiem natomiast ominąć się nie da. Ale można obniżyć jego wysokość tak samo jak i całej raty kupując CHF poza bankiem. Wielu ludzi zdecydowało się na spłatę przez kantor online właśnie dlatego, że e-kantory korzystniej wyceniają walutę i o wiele niższy koszt się ponosi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2019, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem wam że najlepiej jest w takim wypadku wymieniać walutę w kantorze internetowym, pluskantor.pl ma dobre kursy i obsługę, ich wam polecam. Wymieniam tam od roku walutę, duże ilości i jestem zadowolony, obsługa jak i wymiana są profesjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2019, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

payday cash advance quick cash loans

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2019, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

dapoxetine tablets 60 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >