Jak ubezpieczyć mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Jak ubezpieczyć mieszkanie? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 czerwca 2014, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Przed wyborem odpowiedniej polisy , należy dokładnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia w których jest opis co dana polisa zabezpiecza .Pozwoli to uniknąć w przyszłości rozczarowań . Szereg wiadomości na temat ubezpieczeń mieszkań , znajdą Państwo na naszej stronie www.mfind.pl/abc-zakupu/ubezpieczenie-mieszkaniowe/ Zapraszam do poczytania zamieszczonych tam artykułów .
W razie wątpliwości i dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
pozdrawiam Kamil Świderski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

.

Ten post był edytowany przez edwards2 dnia: 3 lipca 2014, 11:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomy kupił mieszkanie właśnie dzięki temu programowi. Możecie sprawdzić czy spełniacie warunki na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W ubezpieczeniu domu/mieszkania bardzo ważne jest to, aby w pakiecie posiadać pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam mieszkanie na swoim, jestem taka niezależna. A to wszystko dzięki programowi MDM, który zajmuje się dopłatami do kredytów mieszkaniowych. Wejdź na www.mieszkaniedlamlodych.com i sprawdź, czy spełniasz wszystkie warunki .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2015, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam polisę "compensa rodzina". W pakiecie jest nie tylko ubezpieczenie domu ale i majątku oraz całej rodziny. Udany pakiet w stosunku do ceny. Dość długo szukałam takiej polisy. W większości polis obejmowało częściowe ubezpieczenie. Aż trafiłam na kompleksowe zabezpieczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

wynajmowałem mieszkanie, jednak w końcu trzeba kupić coś własnego. Wtedy z pomocą przyszedł mi program Mieszkanie dla młodych. Super sprawa, polecam każdemu MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem już dość mieszkania z matką, więc wziąłem udział w programie mieszkanie dla młodych. Udało mi się i teraz mieszkam już na swoim. Polecam MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2015, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest przed zakupem porównać sobie ceny polis na kalkulatorze np. cuk ma taki na stronie. A jak już się znajdzie najkorzystniejszą to zamówić polisę online

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopłata do kredytu na mieszkanie? Tak! MDM to program, który pomaga młodym ludziom znaleźć własny kont. Zapraszam na www.mieszkaniedlamlodych.com po więcej informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >