Jak układać kostkę brukową?

« Powrót do artykułu: Jak układać kostkę brukową? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

17 czerwca 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny artykuł! Ja przy swoim podjeździe musiałem skorzystać z pomocy zakładu Jaworski bo dla mnie układanie kostki brukowej to czarna magia, a dla takich fachowców to chleb powszedni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2016, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Ci obejrzeć filmik instruktażowy od Pozbruk na YouTubie na pewno sporo pomoże :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2016, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się że kładzenie kostki to skomplikowana układanka. Trzeba być uważnym na wiele rzeczy jak chociażby porządny piasek budowlany do wypełnienia szczelin (polecam tu Anmar). Jak nie jest się pewnym czy da się radę to trzeba koniecznie wynająć profesjonalną ekipę.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesłi chodzi o kostkę brukową i jej wykładanie, ja uważam, że ważna jest także jakość piasku międzyu poszczególnymi kostkami. Dlatego też biorąc pod uwagę to zamawiałam go w dobrej jakości bezpośrednio u producenta http://suszarniapiasku.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

My pod kostkę kupiliśmy piach budowlany z kopalni http://kolsped.sosnowiec.pl/. Szybko przywieźli i można było działać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam piach to za mało, tutaj potrzebna jest przede wszystkim fachowa i profesjonalna firma, która zajmie się położeniem kostki brukowej, akurat pod tym względem możecie liczyć na naszą pomoc i porady.


Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >