Jak zaaranżować ogród, by sprzyjał relaksowi?

« Powrót do artykułu: Jak zaaranżować ogród, by sprzyjał... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

30 kwietnia 2021, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Trawa zielona, ładne kwiaty, oczko wodne i hamak między drzewami - tak widzę swój relaks. Takim właśnie relaksem będę się cieszył od jutra na majówce w swoim własnym domu. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z tego hamaku, kojarzy mi się z dzieciństwem. Znalazłem producenta hamaków bo chciałem kupić taki solidny i porządny, żeby przy użytkowaniu był też bardziej bezpieczny. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, chociaż różnie z nią ostatnio bywa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2021, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno powinieneś mieć wygodne leżaki w ogrodzie jak chcesz tam dużo wypoczywać. Tutaj https://oltre.pl/lezaki-do-ogrodu ja zamawiałem swoje i jak do tej pory z nich zadowolony jestem więc ci też ich ofertę polecam. Zobacz jakie mają, są różne style więc na pewno coś wpadnie ci w oko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2021, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogród musi być funkcjonalny. Dlatego żeby połączyć przyjemność z odpoczynkiem, można wybrać huśtawkę taką jak ta https://nettrading.pl/hustawki-ogrodowe/husta wka-ogrodo%20wa-vita-h014-12pb-patio/ . Uważam, że to świetny dodatek, dzięki któremu relaks będzie przyjemniejszy. Huśtawka jest 4-osobowa, więc w sam raz dla rodzin. Posiada stylowy daszek, dzięki któremu można z niej korzystać nawet podczas deszczu. Poduszki są miękkie i wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >