Jaka aranżacja łazienki ?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

21 listopada 2015, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam biała z kolorowymi dodatkami!meble kupiłam na lazienkaplus - armaturę także...wszystko gra doskonale ze sobą! a sklep ma szybką przesyłke i cenowo tez ok, także myślę ze to całkiem dobra jest opcja!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja łazienka jest dość duża, dlatego też odważyłam się zastosować w niej ciemne kolory. Połączenie czarnych akcentów z białymi i chromowanymi dodatkami dało w efekcie bardzo eleganckie wnętrze :) Do tego dobrałam takie oświetlenie: http://britoplighting.pl/Produkty,3341/Oswietlenie_br_/_lazi enkowe/Azur

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat chromowane,jasne dodatki do ciemnej aranżacji łazienki,to bardzo dobry zabieg,bo stworzy wówczas naturalna harmonie i równowagę. Zaglądaliście także na www.Victori.pl ? Teraz mamy kilka ciekawych promocji oraz rabatów.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam łazienkę czarno białą, podłoga wygląda jak szachownica, natomiast na ścianach są białe kafle z czarnym, pięknym dekorem. Wannę mam zabudowaną w czarne kafle. No moim skromnym zdaniem jest świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem granit jest świetnym materiałem, który można wykorzystać przy aranżacji łazienki. Zobaczcie sobie, jak ładnie to może wyglądać: http://dario-stone.pl/lazienki-4/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2015, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne pomysły i takie widać ze na czasie widzialem na lazienkaplus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

w naszej małej łazience ciężko nam było samemu coś wymyślić, a firma www.punktystyq.com.pl poradziła sobie z tym zadaniem znakomicie. Dlatego czasem warto aranżacje wnętrz zostawić profesjonalistom, zwłaszcza że koszt takiej usługi nie jest duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2015, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w łazienkach podoba się minimalizm i bardzo podobają mi się łazienki w połączeniu bieli z szarością, ale w rzeczywistości mam wrażenie, że takie wnętrze będzie zimne i mało przytulne, a chyba nie o to w łazience chodzi. Bardziej przytulne w łazience będą kolory beżu, brązu i złota. W łazience szedłby na funkcjonalność, a więc zabudowane szafki i pralko-suszarka, bo zawsze jest problem z miejscem na suszarkę z praniem. Do tego wanna, w której zawsze możemy wziąć prysznic:) Można pokusić się o jakieś płytki dekoracyjne, a całość wnętrza dopełnić dodatkami:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne wykończenie tak. Minimalizm tak. Kamień naturalny tak. Wszystko możecie tu znaleźć: http://dario-stone.pl/lazienki-4/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam właśnie taką umywlake jak Państwo zamiescili na zdjeciu - nie polecam - jest mega niepraktyczna jesli chodzi o czyszczenie.

2 pomysł na aranżacje - mega :) bardzo mi sie podoba.

Użytkownik Ekspert Schodów KAMEX napisał: Kamień naturalny też świetnie się
będzie prezentował w łazience - nie tylko eleganckiej :)
można obłożyć nim wannę, czy zrobić blat. Na pewno
jego kolorystyka doda nutki oryginalności :) więc też
ciekawe rozwiązanie :)





Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >