Jaka aranżacja łazienki ?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

29 stycznia 2016, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne,że tak. Ja np w łazience chętnie widziałbym kamień dekoracyjny zabezpieczony powloką hydrofobową,której zalety oraz specyfikację znajdziecie na HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mojej strony polecam ceramikę Roca. Nowoczesny design i łatwizna jeżeli chodzi o utrzymanie w czystości. Warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2016, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Roca jest ok, faktycznie. ale warto dobierać tej samej firmy ceramikę żęby odcienie się nie różniły. ja kupowałam ceramikę łazienkową na lazienkaplus i moim zdaniem sklep bardzo dobrze wyposażony.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2016, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka bardzo fajnie wygląda, jednak widać że jej powierzchnia nie jest taka mała. Ja niestety nie miałem takiej przestrzeni właśnie dlatego postawiłem na kabine prysznicową Kermi Filia, którą wykonano mi na wymiar. Cudowna robota z idealnym wykończeniem. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to robota na ilość. Na prawdę polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dekoracje czy też generalnie wyposażenie,urządzenie łazienki to warto pomyśleć również o odpowiednim oświetleniu,a to znajdziecie na Lednaise.com zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2016, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zazwyczaj inspirację czerpię z internetu. Można znaleźć wiele przydatnych informacji i zdjęć. Wystarczy przeanalizować czy pasuje to do naszego wnętrza, kilka dodatków i wszystko. Ostatnio natknęłam się na fajny artykuł na temat aranżacji łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2016, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też korzystam z internetu. Szkoda nie korzystać z tak świetnego zaplecza inspiracji. Podrzucam jeszcze jedną stronkę z fajnie urządzonymi łazienkami :D inspiracje.lazienkaplus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Do tego jestem zwolenniczką prysznica bez brodzika.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2016, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawie i nowocześnie może być również i z wanną, brodzikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sama korzystałam z lazienkaplus.pl właśnie jeżeli chodzi o porady i inspiracje, bardzo fajna strona, bo można kupić to, co jest tam prezentowane jeżeli chodzi o dział porad. nie trzeba później dodatkowo siedzieć przed komputerem i szukać tego co się chce. jak dla mnie idealna aranżacja powinna być oryginalna jeżeli chodzi o styl, czyli taki który nam się rzeczywiście podoba, ale też funkcjonalna pod kątem tego, jak z tej łazienki się korzysta. u mnie np jest nawyk trzymania w łazience wszystkich zapasowych ręczników i potrzebowałam sporej komody którą mogłam wstawić do środka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >