Jaka najlepsza wypożyczalnia budów ?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

21 marca 2018, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Niedługo przyjeżdżam do Warszawy z większą grupką znajomych i chcemy wynająć na miejscu busa. Przeglądam właśnie oferty i mam pytanie czy ktoś może brał auto z tej firmy wypożyczalnia busów ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2019, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie korzystałem, ale kto szuka w Warszawie niech zwróci uwagę na tę listę http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wypozycza lni-samochodow-w-warszawie/ . Wystarczy porównać oferty pod swoje oczekiwania.

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 27 lutego 2019, 16:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2019, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałam z jednej tylko, ale byłam zadowolona, bo jak dzwoniłam do innych firm to mieli najkorzystniejszą ofertą, a i busy w fajnym stanie były
http://www.autobuswynajem.pl W każdym razie dowieźli moich gości do celu i nikt nie narzekał :) Punktualnie, sprawnie, zgodnie z umową.

Ten post był edytowany przez PannaMigotka18 dnia: 25 kwietnia 2019, 18:41
Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2019, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

motilium usa

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2019, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wypożyczałem od firmy NadCars http://www.wypozyczalnia-busow.com.pl/ . Mają w swojej ofercie sporo pojazdów, więc było z czego wybierać. Wszelkie formalności załatwione bardzo sprawnie. Warunki najmu przejrzyste i klarowne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze powiedziawszy to sprawdzaj ceny i też żeby nie było daleko od domu, bo zapłacisz dużo za podstawienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >