Jaki hydrofor wybrać?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 września 2010, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi jaki hydrofor można wybrać dla 5 osobowej rodziny? Na rynku jest dosyć spory wybór i zaczynam się już gubić w tym wszystkim. Może polecicie mi jakieś sprawdzone produkty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2010, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam się na hydroforach ale słyszałam że dobre są firmy ASPRI. Pojemność i cena też w granicach normy. Możesz popatrzeć na nie, ale najlepiej jeśli udasz się do sklepu i porozmawiasz z fachowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2010, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Znawcy sugerują, że przy tak licznej rodzinie, zaden mały hydrofor, poniżej 100 litrów jest niewydajny. Najlepiej więc 200.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli miałby to być niezawodny zestaw hydroforowy warto wyposażyć go w trwałą i niezawodną pompę Hydro-Vacuum np. SM4.02 oraz zbiornik ocynkowany bez przepony o pojemności co najmniej 150L. Oprócz wielu zalet niestety posiada on jedną wadę .... jest to dość głośna pompa.
Zdecydowanie cichsze są nowoczesne pompy Grundfos wyposażone w elektroniczne sterowanie, zabezpieczenie przed pracą na sucho oraz wbudowany mały zbiornik jak np. MQ3-45.
Zestawy takie niestety mają jedną zasadniczą wadę nadają się do czerpania wody ze studni gdzie lustro wody nie znajduje się niżej niż 8 metrów poniżej pompy.
Jeśli zachodzi konieczność pompowania wody z większej głębokości hydrofory muszą być wyposażone w pompy głębinowe.
Warto wtedy rozważyć trwałe i energooszczędne pompy Ebara. Można wyposażyć taki zastaw dla wygodny w [urlhttp://dostudni.net/zbiorniki-hydroforowe/42-zbiornik-zb w-200l-hydrovacuum.html]zbiornik przeponowy pompowany azotem.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam zaufanie w temacie pomp hydroforowych to hurtowni Swatt ze strony swatt.pl. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakiekolwiek urządzenie dotarło do mnie uszkodzone, czy niesprawne. Jeśli chodzi o konkretne pompy które najczęściej tutaj biorę to fajnie się sprawdza chociażby model 1100 Inox. Wydajna, szybka w podłączeniu i też cenowo jest dość okazyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hurtownia Swatt ma tego typu systemy pompowe. Ja parę miesięcy temu zamawiałem model hydroforowy i pompa pracuje bardzo wydajnie. Szybka, mocna, prosta w obsłudze. Dostarczyli mi całość sprawnie, towar był odpowiednio zapakowany i zabezpieczony także do niczego nie mogę się pod tym względem przyczepić. Namiar na hurtownię jest na ich stronie swatt.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Hurtownia Swatt ma tego typu systemy pompowe. Ja parę miesięcy temu zamawiałem model hydroforowy i pompa pracuje bardzo wydajnie. Szybka, mocna, prosta w obsłudze. Dostarczyli mi całość sprawnie, towar był odpowiednio zapakowany i zabezpieczony także do niczego ni

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o akcesoria hydrauliczne w niższej cenie, to warto zerknąć na nasze aukcje http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
gdzie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

write my essay online paper writing services college essays online paper writing services

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2021, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie sam wybór właściwego hydroforu czasami może być nie lada problemem i ja również przez dłuższy okres szukałem dla mnie właściwego. Bardzo pomogło mi przeczytanie artykułu https://ogrody24.pl/blog/post/hydrofor-z-pomp a-ssaca-czy-zestaw-glebinowy gdyż to z niego dowiedziałem się co najlepiej jest wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19125 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >