Jaki materac do sypialni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

19 stycznia 2017, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobór materaca to przede wszystkim indywidualne podejście. Trzeba zwrócić uwagę na wagę osób, które będą na nim spać, preferencje w twardości oraz rozważyć dobór pod kątem ew. dolegliwości - ból pleców, alergia czy słabe krążenie.

Co do zakupu, to w sklepie stacjonarnym nie sprawdzisz, czy materac jest odpowiedni. Kilkuminutowy "test" nie oddaje całej nocy spania na materacu. Odczucia będę całkiem inne. Zakup w sklepie internetowym umożliwia testowanie produktu nawet do 45 dni. Po kilku nocach będziecie mieć pewność, że dokonaliście odpowiedniego wyboru. A dostawa produktu jest darmowa.
Zapraszamy na http://matinee.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2017, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam materace z Ikei, są mega miękkie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram właśnie kupowanie w Natura Zone. Osobiście preferuję twarde materace, jak Stron Natural. Ten akurat ma sporo plusów, w tym porządne sprężyny, miłe wykonania oraz nie wiem taką konstrukcję ogólnie, która zapobiega zapadaniu się ciała w materac.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Renata napisał: Popieram właśnie kupowanie w Natura Zone. Osobiście
preferuję twarde materace, jak Stron Natural. Ten akurat ma
sporo plusów, w tym porządne sprężyny, miłe wykonania
oraz nie wiem taką konstrukcję ogólnie, która zapobiega
zapadaniu się ciała w materac.


I powiedz mi Renata jak się śpi na takim twardym materacu z Natura Zone? Np. jak śpisz 8-10 h to nie bolą cię plecy, ani nie odczuwasz dyskomfortu? Wiem, że to dobre materace i nie porównuję ich do takich najtańszych z marketu. Po prostu jestem ciekawe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Twardy materac jest ok, bowiem czlowiek sie w niego nie 'zapada'. Ale ja lubie materace piankowe - cos w tym stylu mniej wiecej: https://heveamaterace.pl/materac-piankowy/. Fajne jest to, iz taki materac 'pamieta' moj ksztalt i dopasowuje sie do mnie idealnie. Naprawde poprawia to komfort spania. Ja juz nigdy wiecej, po 'przesiadce' na materac, do kanapy nie wroce!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2017, 01:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tani to w ogóle nie oznacza dobry. Taki materac trudno utrzymać w czystości, dodatkowo się zapada, nawet jak jest określany jako twardy. Masakr.a lepiej dołożyć trochę kasy na materac twardy i po prostu spać spokojnie i ZDROWO!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne, bardzo wygodne materace ma Natura Zone. Mam od nich 2 materac już i pozytywne opinie. Jakby się zapytać moich pleców to na pewno też by powiedziały, że zadowolone są.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Materac w sypialni ma być wytrzymały ale również dostosowany do potrzeb kręgosłupa. To on tutaj gra duża role, ze względu na obciążenia z jakimi ma do czynienia za dnia. W nocy chce po prostu odpocząć. Wejdziecie sobie na art-medic viscotherapy, znajdziecie tam materac idealny do waszej sypialni, stawiają na zdrowotnosc a to moim zdaniem priorytet.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2017, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zajrzeć właśnie do Materace Serene – spory wybór jeżeli chodzi o Warszawę. Właśnie od dwóch tygodni mam materac od nich. Zaiwnestowałem, stwiedziłem, że materac to nie wydatek, a inwestycja i sprawdziło mi się to. Wysypiam się, rano przyjemniej się idzie do pracy. Warto się wybrać i pogadać ze sprzedawcą, bo samemu dobrego materaca się nie wybierze moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2017, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wolę jak materac jest twardy. To podobno lepiej dla kręgosłupa i nawet lekarze przy bólach zalecają spanie na twardej powierzchni. Namiękkim bym się w życiu nie wyspał.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 25 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >