Jaki materac do sypialni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=DBExpert.pl]Przede wszystkim powinno się kierować jego wygodą - warto
przejechać się po stacjonarnych sklepach i osobiście
położyć się na takim materacu w celu jego
przetestowania.

Wygoda jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. W naszych sklepach rekomendujemy Klientom swobodne testowanie materacy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni wybrać to, co najbardziej im odpowiada. Chodzi głównie o twardość materaca, gdyż z jej określeniem Klienci przeważnie mają największy kłopot. W naszych sklepach zawsze można prosić o poradę ekspertów, którzy doradzą i pomogą w wyborze materaca, mając na uwadze preferencje Klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie do użytkownika Dormeo: czy to prawda, ze miękki materac pod cięższą osobą potrafi się dość szybko zapadać? Ważę ponad 100 kg, chcę kupić amteraz, ale właśnie nie umiem określić tego stopnia twardości. Różne firmy to różnie podają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Remek11 napisał: Pytanie do użytkownika Dormeo: czy to prawda, ze miękki
materac pod cięższą osobą potrafi się dość szybko
zapadać? Ważę ponad 100 kg, chcę kupić amteraz, ale
właśnie nie umiem określić tego stopnia twardości.
Różne firmy to różnie podają.


Szanowny Panie,
W Pana przypadku twardszy materac będzie lepszym rozwiązaniem. Najlepiej byłoby odwiedzić sklep z materacami oraz przetestować kilka rozwiązań. Może Pan odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych, których lista znajduje się na stronie: http://links.dormeo.pl/c/13325029. Rekomendowałbym zakup materaca Air Comfort Plus. Posiada on trzy strefy komfortu, sprężyny Octaspring, o różnym stopniu twardości oraz system doskonale odprowdzający wilgoć. Specjalny układ sprężyn 3D równomiernie podpiera ciało, które jest ułożone równomiernie i nie zapada się.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Dormeo napisał: Użytkownik Gość: Remek11 napisał:
Pytanie do użytkownika
Dormeo: czy to prawda, ze miękki

materac pod cięższą osobą potrafi się dość szybko

zapadać? Ważę ponad 100 kg, chcę kupić amteraz, ale

właśnie nie umiem określić tego stopnia twardości.

Różne firmy to różnie podają.




Szanowny Panie,

W Pana przypadku twardszy materac będzie lepszym
rozwiązaniem. Najlepiej byłoby odwiedzić sklep z
materacami oraz przetestować kilka rozwiązań. Może Pan
odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych, których lista
znajduje się na stronie: http://links.dormeo.pl/c/13325029.
Rekomendowałbym zakup materaca Air Comfort Plus. Posiada on
trzy strefy komfortu, sprężyny Octaspring, o różnym
stopniu twardości oraz system doskonale odprowdzający
wilgoć. Specjalny układ sprężyn 3D równomiernie
podpiera ciało, które jest ułożone równomiernie i nie
zapada się.


Okej rozumiem. A na pewno się nie zapada? Czytam na waszej stronie że materac ma 23 cm. To dużo! Moim zdaniem to może powodować zapadanie się ciała, bo ciężki jestem. Mój obecny materc nie spełnia już oczekiwań. PS. Poduszki te macie?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Remek11 napisał: Użytkownik Dormeo napisał: Użytkownik Gość: Remek11 napisał:

Pytanie do użytkownika

Dormeo: czy to prawda, ze miękki


materac pod cięższą osobą potrafi się dość
szybko


zapadać? Ważę ponad 100 kg, chcę kupić amteraz,
ale


właśnie nie umiem określić tego stopnia
twardości.


Różne firmy to różnie
podają.






Szanowny Panie,


W Pana przypadku twardszy materac będzie lepszym

rozwiązaniem. Najlepiej byłoby odwiedzić sklep z

materacami oraz przetestować kilka rozwiązań. Może
Pan

odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych, których lista

znajduje się na stronie: http://links.dormeo.pl/c/13325029.

Rekomendowałbym zakup materaca Air Comfort Plus. Posiada
on

trzy strefy komfortu, sprężyny Octaspring, o różnym

stopniu twardości oraz system doskonale odprowdzający

wilgoć. Specjalny układ sprężyn 3D równomiernie

podpiera ciało, które jest ułożone równomiernie i
nie

zapada się.




Okej rozumiem. A na pewno się nie zapada? Czytam na waszej
stronie że materac ma 23 cm. To dużo! Moim zdaniem to
może powodować zapadanie się ciała, bo ciężki jestem.
Mój obecny materc nie spełnia już oczekiwań. PS.
Poduszki te macie?


Materac Air Comfort Plus ma 23 centymetry grubości, ale jest wypełniony sprężynami Octaspring. To są sprężyny 3D, które mimo długotrwałego nacisku zawsze wracają do pierwotnego kształtu. Więcej o tej technologii może Pan poczytać na naszej stronie. Sama grubość materaca, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest gwarantem komfortu i jakości. Najlepszym wyjściem byłoby odwiedzenie sklepu stacjonarnego i przetestowanie materaca osobiście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem odpowiedni jest materac z FoorSlep z BRW - Black Red White
Sama mam taki i śpi się na nim bardzo wygodnie.
więcej informacji o tej serii materacy przeczytacie w najnowszym Katalogu Mebli Rodzinnych https://www.brw.com.pl/katalogi/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej przejść się do sklepu i sprawdzić na którym najlepiej Ci się leży.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To też fakt, a samego zakupu możesz spokojnie dokonać w sklepie internetowym gdzie będzie taniej, zobacz na Efajne24.pl w razie pytań służymy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam się szczerze że nie przeczytałem wszytskich wypowiedzi, przejrzałem tylko te z ostatniej strony i zainteresowała mnie oferta Dormeo, ale nie wiem co mam zrobić, bo popatrzyłem na punkty sklepów i nic nie ma w mojej okolicy! Mieszkam bliżej wschodniej granicy i wszędzie daleko! Jeszcze gdzieś od biedy mogę podjechać, ale jak się od razu nie zdecyduję, to nie będę dwa razy jeździł...Jak to wygląda z transportem? Oraz z ewntualnym zwrotem?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Mirrro napisał: Przyznam się szczerze że nie przeczytałem wszytskich
wypowiedzi, przejrzałem tylko te z ostatniej strony i
zainteresowała mnie oferta Dormeo, ale nie wiem co mam
zrobić, bo popatrzyłem na punkty sklepów i nic nie ma w
mojej okolicy! Mieszkam bliżej wschodniej granicy i
wszędzie daleko! Jeszcze gdzieś od biedy mogę podjechać,
ale jak się od razu nie zdecyduję, to nie będę dwa razy
jeździł...Jak to wygląda z transportem? Oraz z ewntualnym
zwrotem?


Szanowny Panie, Jeżeli nie ma Pan możliwości odwiedzenia jednego z naszych sklepów, to zachęcam do zakupu materaca drogą internetową http://links.dormeo.pl/c/13319895. Materace Dormeo® pakowane są próżniowo, dzięki czemu ich transport jest dużo łatwiejszy, a wniesienie do mieszkania nie stanowi problemu. Pragnę zwrócić również uwagę na to, że ma Pan możliwość testowania materaca przez 100 dni za darmo. Szczegóły znajdzie Pan pod adresem http://links.dormeo.pl/c/14318841.

Ten post był edytowany przez Dormeo dnia: 24 października 2017, 15:04
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >