Jaki papier ścierny do odnawiania regału?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

28 maja 2015, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym odnowić stary regał, bo ma fajny kształt, tylko beznadziejny kolor. Jakiego papieru ściernego będę potrzebowała, żeby pozbyć się warstwy tego starego koloru?
Znalazłam coś takiego: http://www.abrasivia.pl/34-sciernice-listkowe - czy to się sprawdzi?
Nie mam o tym zielonego pojęcia, więc będę wdzięczna za wszelkie wasze rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ten regał jest drewniany? Myślę, że do drewna bardziej będą nadawały się te http://www.abrasivia.pl/33-krazki-arkusze-tro jkaty-scierne Jak sam producent zapewnia dzięki technologi ACT, przy obróce drewna zapychanie krążka jest mocno ograniczone, więc można wypróbować. Myślę, że się uda, tym bardziej, że zależy Ci na meblu. Jestem zwolenniczką renowacji starych mebli więc trzymam kciuki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykły papier ścierny do drewna zda egzamin,bardziej skup się na dobrym impregnacie,lakierze którym odnowisz swój regał,masz już konkretne środki na oku czy dopiero szukasz?

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2021, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama obecnie szukam czegoś porządnego do odnowienia mebla. Co u Was najlepiej się sprawdziło?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Papier na płótnie generalnie polecam, można go zginać, owijać wokół kostki i robić inne machinacje, żeby wszędzie dotrzeć. Wiadomo ,ze wszystko jest kwestią gustu oraz tego co chcesz zestrzec, ale u mnie sprawdza sie najlepiej.

Wybieram również zwykle większe gradacje, mam wrażenie, ze są znacznie wygodniejsze od tych mniejszych.
https://sklep.klingspor.pl/content/16-jaki-pa pier-scierny-do-szlifowania-drewna

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 14 kwietnia 2021, 07:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2021, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

websites to buy cryptocurrency

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

More Info game engine

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

visit this site free games download

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2021, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Papier ścierny jest najtańszym sposobem na szlifowanie drewna dlatego najważniejszy jest dobry producent papieru. Pamiętajcie, że praca z papierem jest bardzo czasochłonna i wymagająca, jednak do największych plusów można zaliczyć jego dostępność i cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >