Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2009, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki piec najlepiej wybrać do ogrzania domku jednorodzinnego: na olej, węgiel, drewno czy na wszystko razem? Jaki jest najekonomiczniejszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2010, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambi to zależy jaką masz powierzchnię domu, ile pomieszczeń. Do jakich mediów masz dostęp. Czy dom już został postawiony czy jest w trakcie budowy/projektu? ja budowałam dom od podstaw, po projekcie domu zaczęliśmy od projektu CO, ale byliśmy zdecydowani na pompę ciepła. Dom ma dokładnie 212 m2 powierzchni użytkowej, na parterze jest kominek, mam 1 piętro, garaż w bryle budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2010, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie do znajacych sie na temacie- w jakim czasie jest najlepiej przystapic do zakładania pompy ciepła ?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2010, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam doradzono budowę późna wiosna lub na początku lata. Wtedy się najłatwiej robi wszelkiego rodzaju wykopy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2011, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Olej jest zbyt drogi. Jeśli chodzi o paliwa stałe to najtaniej wyjdzie ogrzewanie pelletem lub miałem. http://www.jakikociol.pl/ - to konfigurator który pomoże w wyborze kotła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2011, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny pomysł nawiasem mówiąc - wyjść do klienta w taki sposób. Połowa z nas odwiedzając strony www nie podejmuje żadnych decyzji, bo jako laik połowy terminów nie rozumie. Tu - podajesz czego szukasz i dzwoni specjalista. Duży plus dla pomysłodawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystam z kotła na pellet i powiem że pozytywnie mnie zaskoczył pod względem obsługi. Wcale nie trzeba przy nim tak dużo latać jak piszą po forach. Co kilka dni podrzucić do zasobnika, raz na pare tygodni wybrać popiół i gruntownie przyczyścić kocioł ze 2 razy w roku. Jak dla mnie to nie stanowi problemu a wydaje mi się że ceny pelletu będą dosyć stabilne bo drzewa i odpodów z niego u nas pod dostatkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby Ok tylko że po zasiegnieciu rady w sklepie jakikociol.pl duzo taniej mozna je kupić na przykład tutaj:
http://www.fuego.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł Merkury firmy Zębiec i palę głównie pelletem, paliłem bo teraz nie palę bo jest ciepło. No niestety niedługo będzie trzeba uruchomić kocioł ale zapasy paliwa zrobione więc zima może przychodzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2011, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wybierałeś kocioł? Korzystałeś z serwisu http://www.jakikociol.pl/ czy w jakiś inny sposób?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >