Jaki samochód dla firmy?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

13 lutego 2020, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem samochód dla firmy powinien być przede wszystkim reprezentacyjny i komfortowy, mam macana z Porsche Centrum Sopot i nie myślałam nigdy żeby zmieniać ten samochód na inny, może jedynie na nowszy model

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2020, 12:51

Zależy oczywiście do czego ma być to auto używane, ale mogę z własnego doświadczenia polecić salon Carolina Toyota Wola. Dobry wybor, miła obsługa, rozsądne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2020, 08:21

Ople są fajną opcją, my kupiliśmy nową Astrę z salonu AUTO-WATKEM z Rzeszowa. Oni mają bardzo dobra ofertę i jeszcze wynegocjowaliśmy lepszą cenę, ale warunki początkowe i tak były bardzo dobre. Z auta jesteśmy zadowoleni, działa bezproblemowo, polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2020, 11:54

Użytkownik Gość: rolka napisał: Moim zdaniem samochód dla firmy powinien być przede
wszystkim reprezentacyjny i komfortowy, mam macana z Porsche
Centrum Sopot i nie myślałam nigdy żeby zmieniać ten
samochód na inny, może jedynie na nowszy model

Też zdecydowanie mogę polecić Toyota Wola. Bardzo dobry salon. Podoba mi się, że mają bardzo dobre warunki sprzedaży aut dla firm

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2020, 10:58

Warto też wspomnieć, że oni mają bardzo dobry salon z samochodami używanymi na Włochach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2020, 11:21

Z nowych aut właśnie dostawczych może być Toyota ProAce. Solidne i bardzo komfortowe auto zarówno do mniejszej jak i większej firmy budowlanej

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2020, 08:53

Dla firm w dłuższej perspektywie bardziej opłaca się wynajem samochodowy. Można to wrzucić w koszty i wynajmować długoterminowo samochód. O tym jak to poprawnie rozliczać można przeczytać w tym artykule http://motostyle.pl/wypozyczenie-samochodu-w- firmie-jaki-wypozyczyc-jak-rozliczyc/ i dowiedzieć się, jak znaleźć dla siebie korzystne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2020, 17:43

personal loans with cosigner https://personalloansfadg.com/ - second chance personal loans with bad credit personal student loans personal loans for veterans easy personal loans

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2020, 05:54

help me write a essay https://essayhelpeth.com/ - where can i buy essays online common application essay help the help book essay college application essay writing help

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15721 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >