Jaki samochód dla kobiety?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

21 lutego 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecił jakąś Toyotkę, może Yaris? Nieduża, Toyoty się też rzadko psują :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba corolla taka jak ta https://samochody.io/samochod-osobowy/toyota- corolla-seria-e12-2001-2007-2005r-automat-bogata-wersja-soll -pierwszy-wlasciciel-ske064mlp8 . Właśnie rozważam zakup auta dla żony i chyba na toyotę się zdecydujemy. Auto nie awaryjne, małe, pali niewiele. Dla kobiety idealne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama z kobiecego punktu widzenia mogę powiedzieć, że bardzo fajnym autkiem dla kobiety jest na pewno BMW. Bardzo duży wybór różnych modeli tych samochodów można znaleźć w Bawaria Motors BMW, przy czym jeżeli nie znajdziemy tego wymarzonego, zawsze możemy zlecić jego wyszukanie. Warunki zakupu także przedstawiają się tutaj interesująco, wobec czego na pewno warto taką opcję wziąć pod uwagę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla kobiety to może coś takiego https://boltowicz.mazda-dealer.pl/modele/2015 -mazda-cx-5 moja siostra kupiła nie dawno coś takiego dla siebie,duże i bezpieczne auto, a do tego bardzo przyjemnie się śmiga nim.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To że samochód musi być komfortowy tak, zgadzam się, ale z tą oszczędnością to bym nie przesadzał, jak chcesz wydawać mniej na paliwo lepiej umów się na montaż zestawu Optima bo dzięki niemu auto będzie spełniało jej wszystkie oczekiwania a na paliwo wydasz nawet kilka stów mniej i tu http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci< /a> możesz to sobie dokładnie wyliczyć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2018, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem fanką małych samochodów takimi łatwiej zaparkować w dużych miastach a jak wiadomo z parkingami coraz gorzej, zobacz tutaj http://kobieceauto.pl/hybryda-dla-kobiety.htm l fajny artykuł o autach hybrydowych, również ekonomicznych i małych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

lucid mattress reviews on the main page

best mattress review important site

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

dreamfoam bedding review news

review memory foam mattress sources tell me

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

leaf review This Site

tempurpedic topper review total stranger

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

temperpedic reviews More Help

tempur pedic rhapsody breeze review top article

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1706 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >