Jaki zmiękczacz wody?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 maja 2013, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio oddałem do analizy próbkę wody i wyszło, że zawartość wapnia i magnezu znacznie przewyższa normę. Co by się w zasadzie zgadzało, bo mamy w domu duży problem z osadem i kamieniem na armaturze. Znajomy poleca mi takie urządzenie http://www.krainawody.pl/406-zmiekczacz-water filter-denver-30.html - nie ukrywam, że wizualnie bardzo mi się podoba, ale wiadomo... nie o to tutaj chodzi. Chciałbym mimo wszystko, by to był zmiękczacz kompaktowy (nie osobne butle). Cena tego zmiękczacza też w zasadzie względna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2013, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem przekonany do tej firmy... lepiej sobie zobacz watermark - znane na polskim rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2013, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Taa, sam mam, nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

krecik i jak? Polecasz? Wolałbym coś polskiego producenta... jaką to ma w ogóle głowicę? Złożę? Skąpo opisane...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2013, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Napisałem do polskiego dystrybutora. Złoże jest autorskie (promowane przez hiszpańską firmę Green Filter) - ponoć nawet lepsze od CR. Ja jednak biorę ten Denver ze względu na rozmiar i wydajność. Zobaczymy czy nie będzie problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2013, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

I co z tym Denverem? Sam to montowałeś? Masz jakąś instrukcję montażu? Już mam dosyć szukania po necie tych zmiękczaczy... kompakty, dwuelementowe - już mam mętlik w głowie. Wolę doinwestować i mieć spokój. Najchętniej wynająłbym firmę, która sama, by dobrała, zainstalowała i po wszystkim, ale mieszkam na zadupiu.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2013, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie kur** nie rozumiem w czym macie problem. Szukacie instrukcji? Piszcie do dystrybutorów i pytajcie. Oni muszą (a przynajmniej powinni jak zależy im na kliencie) poinstruować jak instaluje się takie urządzenie. Zmiękczacz to nie jest osmoza przemysłowa, która zajmuje pomieszczenie 20m2.

Masz ręce i trochę rozumu? Jesteś w stanie zainstalować filtr i kropka. Masz problem? Wynajmujesz firmę.

Wybór w Polsce urządzeń masz duży... masz te Denvery, Waterfiltery i w ciul innych zmiękczaczy. WOLNY RYNEK! BIERZ CO CHCESZ!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat wybrałem Denvera i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak wygląda i działa ten drugi, ale ten zmiękczacz jest bezbłędny!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2013, 08:47

Zgadzam sie: good -1 bad

Kolego u mnie od ponad roku działa na wodzie HS38 (HydroFLOW).
Mały, bezproblemowy ( bezobsługowy)i cena atrakcyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Marq, Ty mówisz o zmiękczaczu Denver 6, Denver 15, czy Denver 30? Szczerze mówiąc na mały to wygląda jedynie ten z końcówką 6. Czy ja robrze widzę, czy zarówno WaterMark jak i Denver robione są przez tego samego producenta?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >