Jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 grudnia 2016, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim,
od dłuższego czasu poszukuję swoich idealnych mebli do pokoju telewizyjnego. Niestety, ciężko mi się zdecydować na jakieś konkretne. Przeglądałem wiele ofert w internecie i zwiedziłam kilkadziesiąt salonów meblowych w promieniu 100km. Zastanawiam się, czy może zamówić z allegro czy ze strony. Dostawa jest przewidziana do domu, więc nie będę musiał się martwić, jak to wszystko przywieź. Powiedzcie, co myślicie o tych zestawieniach meblowych http://www.mirjan24.pl/452-meble-pokojowe ????
Marzy mi się na prawdę nowoczesny salon, do tego wielki ekran telewizyjny, popcorn, dobry film... Żyć, nie umierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie możesz szukać w sklepach internetowych, gdzie znajdziesz o wiele większy wybór niż ma to miejsce w sklepach stacjonarnych, a poza tym jaka kolorystyka Cie interesuje jeżeli chodzi np o narożnik czy sofę do salonu? Zerknij na MegaSofa.pl gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 1 bad

wydaje mi się, że sklepy internetowe mają czasem lepszą ofertę niż te stacjonarne, dlatego warto o nich nie zapominać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokój telewizyjny czyli przydałaby się szafka pod telewizor, jakaś komoda i inne dodatki.
Fajną ofertę mają meble Forte. Mają oni mnóstwo swoich salonów w całej Polsce,można tam wszystko obadać, obejrzeć, dotknąć i zdecydować. A Samo zamówienie zrobić przez stronę mebli Forte.
Wszystkie aranżacje pokoju dziennego znajdziesz na http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dz ienny.html
A poniżej jedna z propozycji ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że lepiej jest kupić w sieci co do allegro to niestety ale mam niezbyt dobre doświadczenie. Zajrzyj sobie może do Meble Hot, całkiem spory wybór, różne style, a i ceny bardzo przestępne. Nasz salon urządziliśmy meblami od nich i bynajmniej jesteśmy bardzo zadowoleni jeszcze pomogą w dopasowaniu mebli, aby wszystko ze sobą współgrało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble Forte rzeczywiscie są dość znane, te ze zdjęcia to kolekcja Avinion o ile sie nie mylę, zdjęcie stąd?
http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny/pokoj-dzi enny-avinion.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie powyższa aranżacja na zdjęciu to mieszanka zbyt wielu stylów i kolorów, zdecydowanie odpada. Meble do salonu powinny być zarówno reprezentatywne jak i wygodne, np: tapicerowany komplet wypoczynkowy oraz meblościanka lub sama szafka rtv. Meble nie mogą też zająć całej przestrzeni w salonie bo nie tędy droga.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, w dodatku te komody i witryny bardziej pasują do jadalni niż salonu, zwłaszcza, że ma to być pok€j telewizyjny. Zdecydowanie obstawiam nowoczesną meblościankę, zreszta taką mam u siebie i to nowiutką bo kilka dni temu przyjechała ze sklepu domizdrowie.pl Ach, mebelki pierwsza klasa, pięknie wyglądają i jednak sporo taniej mnie kosztowało. Bardzo jestem z niej zadowolona, warto poszukać w sieci, można naprawdę znaleźć ciekawe i tanie rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

O jej! ja również niedawno kupiłam narożniki w sklepie MIRJAN24 i jestem mega zadowolona!
są po prostu świetne! I bardzo wygodne!!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj zdecydowanie warto postawić na elegancki narożnik plus do tego komodę z szafką rtv, tak aby salon miał swój styl, akurat w tej kwestii służymy pomocą, zobaczcie na KM-meble.eu

Ten post był edytowany przez Km-meble_eu dnia: 30 sierpnia 2018, 19:11
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >