Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

7 czerwca 2015, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

hejo, sprawdźcie ofertę hurtowni www.elektro-sal.pl - widziałam na zywo ich realizacje, swietnie oswietlaja budynki, wiec do oswietlenia ogrodu tez maja super gadżety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłam bardzo podobne ostatnio podczas zakupów w ikea :) fajna sprawa bo taniutkie a efekt daja niezły

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampki solarne to jest tylko dekoracja. U mnie zresztą popsuły się po miesiącu i więcej na pewno nie kupię, a już na pewno nie tych tanich.
Do oświetlenia podjazdu i garażu używam naświetlaczy led ze sklepu http://www.poled.eu/
Są bardzo wytrzymałe, a do tego energooszczędne. Działają na fotokomórkę, więc jakby ktoś łaził, to o tym wiem. Pełnią więc też funkcję bezpieczeństwa.
A jak się je odpowiednio ustawi i dobierze to całkiem fajnie to wygląda, więc jakiś walor estetyczny też jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2015, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Do dekoracji i klimatycznego oświetlenia tarasu mam te http://polandi.eu/pl/p/Oswietlenie-ogrodowe-2 0-led%2C-cieple-biale/1714 lampki normalnie podłączane do gniazdka elektrycznego. A w ogródku mam led-solarne takie zwykłe komplet 6 sztuk. Kupione w tym roku i odpukać jeszcze świecą, ale to jest raczej taka poświata niż światło z lampy. Jednak jak nie chodzisz nocą po ogrodzie to inne ci raczej nie potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, ja zamawiałem od Lange lukaszuk lampy do ogrodu i sa super, zależało mi na dobrej firmie bo nie lubie kupowac byle czego:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie lubię mieszać takich dodatków i we wszystkich wnętrzach oraz na dworze posiadam takie same lampy designerskie!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy lampy ogrodowe - takie wysokie a w altanie są lampiony i latarenki :0 fajnie to wygląda, nadaje miejscu klimatu i aż chce się siedzieć. No właśnie siedzieć... tylko na czym? Waszym zdaniem lepiej kupić krzesła np z http://bazkar.pl/86-krzesla czy może dwie ławki? Trochę mi ten temat spędza sen z powiek bo niedługo będzie impreza rodzinna a my mamy tylko jedną ławkę w altanie i jakieś stare fotele których wstyd pokazać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jaki lubisz styl, ale kilka osób pisało też o lampionach i lampach orientalnych jako dodatku do oświetlenia w ogrodzie. Patrząc po cenach tu http://www.etnobazar.pl/lampiony-lampy-orient alne to nie wygląda to źle, a to pewnie nie jedyny sklep. To tak apropo lampy i oświetlenia ogrodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno rozglądałbym się za lampami do których można zamontować żarówki ledowe albo takie które już w sobie posiadają moduły ledowe. Nie kupowałbym takich tanich lamp które są w hipermarketach. Cena niska = Jakość niska. Lampy na zewnątrz są narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo czasami taka lampa może dostać czy to kamykiem podczas koszenia trawy czy piłką podczas zabawy. Warto zainwestować i mieć spokój na dłuższy czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. A moze lampy solarne? W ogrodzie jest to bardzo dobre i z tego co zauważam,to również popularne rozwiązanie,co o tym sądzisz?


www.LampyHiszpanskie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >