Jakiemu deweloperowi zaufać?

« Powrót do artykułu: Jakiemu deweloperowi zaufać? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 maja 2015, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie lokalni są ok

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2015, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

na liscie bialych dewlopeloperow wysoko plasuje sie Nexx z inwestycjami tak jak np Park Chopina, czy powstajace Wisniowe Wzgorze w Gliwicach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

tak lokalne firmy są łatwiejsze w sprawdzeniu ich uczciwości. my szulakimsy mieszkania w markach/ząbkach i tu bardzo ceniony jest developer http://www.gor-pis.pl/ i zdecydowaliśmy się na mieszkanie od nich, i jestesmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2015, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ten deweloper, nexx, z bialej listy, mieszkania sa imponujace, szkoda, ze nie buduja w mojej okolicy, a przejrzelismy juz wszystkie biale i czarne listy..

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

nexx to chybA stosunkowy "mlody" deweloper, ale idzie za ciosem, mieszkania w myslowicach okazaly sie sukcesem, wiec NAPEWNO, szykuja sie nowe inwestycje, wbrew temu, co mozna przeczytac na necie, popyt jest..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2015, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że najlepiej zaufać takiemu, który niedawno skończył inne inwestycje lub takiego od którego już kupiliśmy mieszkanie. Zobacz na InfoDeweloper, znajdują się tam artykuły na temat nowych inwestycji oraz deweloperów, warto sobie poczytać i zobaczyć jak się temat prezentuje, wtedy na pewno jest o wiele prościej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to jest w mieszkaniu (oprócz lokalizacji) najważniejsze, żeby było po prostu ustawne. Najgorsze są mieszkania, których nie można ciekawie zaaranżować, co powoduje zdenerwowanie. Dobrym przykładem mieszkań, które można fajnie urządzić są te z osiedla ostródzka na białołęce. Możecie sobie zobaczyć plany.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jest zainwestować w mieszkanie, w którym wpłacamy pieniądze na rachunek powierniczy.Jakiś czas temu zostało to wprowadzone.Dzięki temu mamy pewność,że nasze pieniądze będą w bezpiecznym miejscu a deweloper będzie mógł po nie sięgnąć jak wszystko już zostanie wybudowane.

Aktualnie w Warszawie jednym z najbardziej cenionych deweloperów jest White Stone. Specjalizują się w realizacji inwestycji o wysokim standardzie. Aktualnie na Wilanowie powstaje jedna z ich ciekawszych inwestycji. Mieszkania Zora Wilanów.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim sprawdoznemu deweloperowi, jak na przykład Marcopolo Development. Ja kupiłem mieszakanie na tym samym osiedlu co moi znajomi, bo skoro im się współpraca układała pomyślnie to znaczy, ze i u mnie tak powinno być.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja współpracowałem z deweloperem ze Szczecina http://www.tlsdeveloper.pl/ i byłem w pełni zadowolony z ich pracy, mają dobry skład pracowników, są kreatywni i nowocześni

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >