Już dość!

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 lipca 2011, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałbym się dowiedzieć, czy w Polsce to w ogóle można kupić jeszcze jakieś tanie meble. Wszędzie gdzie się nie obejrzeć, meble projektantów a ludzie potrzebują prostoty. Nie każdego stać na fotel za 22 tysiące albo biurko za 50 tys. Bo tak naprawdę nie płaci się za mebel, jego jakość tylko nazwisko projektanta. Ja chce prostoty i nowoczesności ale za mniejszą cenę i gdzie mam tego szukać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby to wszystko było takie proste... Jeżeli mebel Ci się podoba i jest atrakcyjny i zapewne ktoś go zrobił.. wiec pobiera prowizję.

Jest kilka sposobów na ominięcie wielkich cen..

Jednym z nich jest zaniesienie danego projektu mebla bo często można takie znaleźć albo iść do markowego sklepu porobić zdjęcia i zanieść do prywatnego przedsiębiorcy który produkuje meble na zamówienie. Wiadomo, że cena "mebli na zamówienie" nie będzie niska aż tak, lecz na pewno o kilka tysięcy tańsza od "markowych" mebli spod ręki projektanta...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

emax i co sądzisz, że to naprawdę wyjdzie taniej? Jeżeli chcesz kupować tanie meble to zapraszam do marketów typu ikea, castorama, tylko nie płacz później że jakość masz do kitu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie zgadzam się z Kaskaderem! Ci których stać na takie fotele od projektantów niech sobie pojadą do salonu meblowego i tam kupią, ja tak robię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja pokusiłam się o skorzystanie z takiej małej firmy która robi meble na zamówienie siostra wyrysowała mi szkic komody ja podałam wymiary. Firma zrobiła wszystko jak należy z drewna jaki mi się podobał, klamkami itp.

Myślę, że gdybym poszła z jakimś bardziej wyszukanym projektem też by go wykonali...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2011, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj czegoś podobnego w kształcie ale od mniej znanych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam zaprojektuj meble i zleć firmie/spółce do wykonania. Zapłacisz tylko za "robociznę" i materiały, a nie za marże itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z usług tanich producentów mebli i jestem bardzo zadowolona. Mam meble porządne i tanie. Tyl etylko, ż esama musze zaprojektować co chcę lub odgapić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2011, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę, cała bogata oferta dotycząca wszelkiego rodzaju mebli, do wyboru, do koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki bardzo za wszystkie rady, na pewno się przydadzą :) Meble już sobie upatrzyłem ale jeszcze odwlekam, może jeszcze upoluje coś fajniejszego

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >