Kominki - jaki kominek do takiego ogrzewania?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 marca 2009, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam ogrzewanie gazowe i w tym piec dwufunkcyjny. Do tego podłączone mam ogrzewanie podłogowe i musze przyznać że gdy włączę piec to musi on sporo czasu popracować żeby ogrzewanie wodne podłogowe odpaliło. Pomyślałem że może jakoś odciążę to ogrzewanie w ten sposób że zamontuję kominek. Czy kominek z płaszczem wodnym byłby najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku i do takiego przeznaczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że to całkiem dobry pomysł. Kominek faktycznie może odciążyć nieco resztę instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2014, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pomysł wpadłeś bardzo dobry co do kominka, to może zdecydujesz się na jeden z takich http://www.kupujetu.pl/3-arysto . I tak już wszystko fajnie sobie rozplanowałeś wiec teraz tylko kwestia wproawdzenia planu w działanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy kominek to akurat dobre rozwiązanie,bardziej polecałbym skupić sie na albo ogrzewaniu podłogowym albo na zwykłym układzie Co plus kominek jako dodatek i nie jedyne źródło ciepła.


www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

kominek potraktuj jako dodatek i ozdobe wnetrza niz bardziej system ogrzewania. W http://www.wilinski.pl/ znajdziesz duzy wybor roznych kominkow i na pewno cos cie wpadnie w oko. Jako system ogrzewania domu wybierz cos innego jak np. ogrzewanie podlogowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2014, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie jakieś strony z fajnymi designerskimi kominkami ?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2014, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

http://polki.pl/we-dwoje/naprawde;designerskie;kominki,artyk ul,17033.html - tu są fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że kominek z płaszczem wodnym to najlepsza opcja jaką mozesz wybrac w tej sytuacji. Przejdź sie do http://www.lechma.com.pl/ Myślę, że tam fachowcy powiedzą Ci co najlepiej zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też poszukać kominka z wkładem powietrza,te wodne w praktyce są często droższe w utrzymaniu,to opinia wielu osób na kilku forach grzewczych.

www.Oze.Sklepna5.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek jest fajny do dogrzewania się i poprawia wygląd estetyczny wnętrza. Ja szczerze sobie nie wyobrażam, żeby nie mieć kominka. Np. w
kominki warszawa można fajne kupić, np. jakieś nowoczesne. Zawsze moim zdaniem warto mieć kominek.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >