Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

1 listopada 2017, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Również planujemy wykorzystać kamień ogrodowy. Bardzo mi się podoba m.in. ozdobny biało-czarny kwarcyt :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2017, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sprawdzić ofertę Pozbruk, wtedy tak naprawdę przekonasz się jak może wyglądać pieknie przygotowana kostka dekoracyjna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogólnie jak juz kupuje kostkę brukowa to tylko z oferty Pozbruk. Mają duży wybór kostek uniwersalnych i jeszcze wieksz dekoracyjnych aż ciężko wybrać tylko ten jeden typ.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotka brukowa musi mieć odpowiednią wytrzymałość na obciążenia i zabezpieczenia przed wnikanie wilgoci. Na szczęście Pozbruk dba o każdy aspekt :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć. chciałabym poznać opinie jakichś osób, które się na tym znają. zacznę od początku, chce kupić obrzeża. czy ktoś zna tego producenta krawężników www.jbm-katowice.pl?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2018, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do samodzielnego układania kostki, to o ile ktoś nie jest fachowcem to bym odradzał, najlepiej zlecić to zawodowej ekipie. Co do samej kostki to można zajrzeć do nas.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam jedynie na sprawdzonych producentów i najwyższą jakość. Jeżeli o mnie chodzi to wybrałem Bruk Poznański od Pozbruk. Jakość wykonania, piękny kolor i dodatkowo zabezpieczone powłoką H-Plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2018, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kostkę brukową to na pewno musisz odwiedzić również stronę Pozbruk gdzie znajdziesz szeroki wybór modeli kostek dekoracyjnych, uniwersalnych oraz innych elementów do ogrodu wykonanych z betonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2018, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, jeżeli nie masz odpowiednich umiejętności i doświadczenia, to najbezpieczniej jest wynająć fachową ekipę, zerknij do nas gdzie chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru odpowiedniej nawierzchni :)

Ten post był edytowany przez MultiFachNawierzchnie dnia: 9 października 2018, 21:16
Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2018, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na kostkę brukową od Pozbruk i nie żałuję bo zadbali o każdy element tworząc trwały i efektowny materiał na długie lata zarówno w zakresie modeli dekoracyjnych jak i uniwersalnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >