Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

6 lutego 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dach i modne oraz trwałe rozwiązani a z tego zakresu to zdecydowanie polecam łupek naturalny, szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2018, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja stawiałbym jednak na najtrwalsze pokrycia i oprócz łupka znalazłaby się tam również dachówka ceramiczna, która pod względem jakość-cena jest według mnie zdecydowanym liderem, szczególnie jak załapiemy się jeszcze na obniżki cenowe organizowane przez Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2019, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak nie przekonałem się co do blachy na dachu, a jedynie do dachówek ceramicznych. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak ciekawie prezentuje się oferta Braas to zerknijcie na stronę monier.pl gdzie są one przedstawione wraz z kilkoma modeli cementowych w tech. trójwarstwowej Cisar oraz Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2019, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto spojrzeć na zakres gwarancji oraz opinie klientów. Na ten moment jakbym wybierał pokrycie dachowe to zdecydowałbym się na dachówki betonowe od Braas, a to po części na bardzo dobrą technologię ich wykonywania, czyli CISAR jak modele: Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, oraz Celtycka Cisar., Wyróżnia je jakość przygotowania, czyli barwienie w masie i zabezpieczenie przed porastaniem i zabrudzeniami. Utrzymują się pięknie latami i też nie grozi im żadna korozja jak w blachodachówkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2019, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ww takim razie jeśli ma być to nowy dach to może warto pomyśleć nad wyborem pięknego pokrycia dachowego od Braas w zakresie dachówek ceramicznych, do tego znajdziesz u nich najlepsze akcesoria dachowe z dobrymi warunkami gwarancyjnymi i do tego możliwością uzyskania dodatkowej 15 letniej gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2020, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Koniecznie sprawdź propozycje od Braas. Mi najbardziej do gustu na ten moment przypadł model Turmalin w kolorze antracytowym oraz klasyka czyli Rubin 13V

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2020, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też pomyśleć nad modelami blachodachówek od Braas, ponieważ znajdziesz u nich m.in model Decra i Quadro które przypadną moim zdaniem do gustu nawet tym najbardziej wymagającym osobom. Szczególnie, że Quadro to model o profilu płaskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2020, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówki płaskie są dość specyficzne, nie pasują do każdego projektu. Dach robi się bardzo geometryczny i może się to nie komponować z jakimiś zaokrągleniami na elewacji. Wariantem pośrednim są dachówki płaskie z przetłoczeniami - np. dachówka Actua 10. Przy powłoce glazurowanej efekt jest naprawdę ciekawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2020, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem dość podobnego zdania co do pokryć dachowych i uważam, że warto zastanawiac się nad dachówką ceramiczną i betonową gdzie nie trzeba będzie kolejny raz jej wymieniać. Ja zdecydowałem się postawić na Braas, ponieważ mają bardzo szeroki wybór modeli, kolorów oraz naprawdę dobre opinie od swoich klientów. Dachówka Turmalin w moim przypadku prezentuje się genialnie od paru lat i nie zamierzamy nic zmieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast w przypadku wyboru dobrej jakości propozycji w zakresie pokrycia dachowego to bez dwóch zdań jestem za dachówką ceramiczna Turmalin, bądź Rubin 13V są to dwa najbardziej cenione i jednocześnie piękne modele, a do tego od razu będziecie mogli dobrać potrzebne akcesoria, izolacje oraz systemy hydroizolacji Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >