Lampy do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 stycznia 2011, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad doborem dodatków dekoracyjnych do pokoju 4 letniego syna. Myślałem nad lampą stojącą i tapetą z motywami bajkowymi. Syn jest teraz na etapie Zygzak McQueena więc myślałem o takiej lampie stojącej:

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/0b/f1/beb1eeaa2 771a6b12b4138238b08-43887550_d.jpg

takim żyrandolu:
http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/e4/07/481b59a8a ea09fe3a1e5295ab7b9-43953511_d.jpg

i takiej tapecie:

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/81/d6/668064398 8d8598f9f15dd732579-42033054_d.jpg

Chciałem wrzucić fotki zamiast tych linków, ale niestety forum się trochę sypnęło i od jakiegoś czasu ciężko o ładne edytowanie postów.

Nie wiem tylko czy jest sens inwestować w takie dekoracje, czy stworzyć coś bardziej neutralnego. Mam wątpliwości bo nie mam pojęcia jak długo potrwa fascynacja syna. O ile zmiana lamp to nie duży kłopot to zdejmować tapety za 5 lat mi się nie będzie chciało.
Co sądzicie o tych wzorach i o dekorowaniu w ten sposób pokoju 3 latka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2011, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast tapet, pomalowałbym pokój dziecka na jaskrawe, wesołe kolory i ewentualnie nakleił naklejki dekoracyjne. W razie czego będzie mniej zabawy niż przy zrywaniu tapet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2011, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast tapet, pomalowałbym pokój dziecka na jaskrawe, wesołe kolory i ewentualnie nakleił naklejki dekoracyjne. W razie czego będzie mniej zabawy niż przy zrywaniu tapet.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2011, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety linki lub strony są nie aktywne.Jeżeli możesz to podeślij fotki.Mamy w ofercie lampy dla dzieci i chętnie doradzimy w doborze oświetlenia.Zadzwoń lub napisz,to nic nie kosztuje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2011, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja dałbym na ścianę fototapete. Takie rozwiązanie wydaje mi się najbardziej praktyczne. Co do lampy to na pewno odpada stojąca. Dziecko może ją bardzo łatwo zniszczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta do dziecinnego pokoju? Hmm... nie jestem zwolenniczką takiego rozwiązania. Prawda jest taka, że dzieciom szybko się nudzą kolory ścian i zaczynają robić swoje własne "designerskie ozdoby" za pomocą ... Flamastrów.. No więc ja pomalowałam pokój dziecka na jaskrawy pomarańcz z żółcią i elementami czerwieni, oczywiście farba zmywalna bo tylko tak uporam się z artystyczną duszą mojej córki ;) A co do stojących lamp odradzam bo może stać się nieszczęście. Ja zainstalowałam kinkiety i w suficie podwieszanym są lampy LED w pokoiku dodatkowo założyłam regulacje światła więc dostosowuje je według potrzeb

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2011, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale w sumie czemu nie. Dziecko szybko wyrośnie,a taka fototapeta bedzie "ponadczasowa" i nie widze w tym nic złego. Stojąca lampa dla dziecka to niezbyt bezpieczne rozwiązanie,lepiej zainwestować w wiszaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

fototapeta szybko sie znudzi naszym pociechom, trzeba brac pod uwage etap plakatowania pokoju jaki przechodzi pod wplywem rowiesnikow większość dzieci, co do lamp to jak widac wszyscy tutaj jestesmy zgodni ze stojace odpadaja

www.ecojura.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:47
Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2011, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No to faktycznie przystępna cena za fototapetę powyżej, ale ja też nie jestem przekonany do nich. Z doświadczenia wiem, że dzieciom szybko się nudzą takie "obrazki" że tak powiem. Ja też jestem zdania że lepiej aby pomalować ściany farbą zmywalną do tego kupić szablony i niech dziecko sobie co jakiś czas samo coś tam tworzy, bo nie zapominajmy że to nam ma się pokój podobać, tylko nasze dzieci mają się tam dobrze czuć

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta na ścianę to bardzo dobry pomysł jako aranżacja pokoju dla dziecka. Pozostaje jeszcze wybrać odpowiednie oświetlenie,może znajdziesz coś w naszym sklepie,podaje link www.szalonymax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 91

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >