Lepszy wentylator sufitowy czy klimatyzacja?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

26 maja 2014, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na klimę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2014, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja jest lepsza - w dzisiejszych czasach, klimatyzacja bywa już standardem w nowych mieszkaniach, gwarantowana przez dewelopera. No i warto zaznaczyć, że za pomocą klimatyzatorów można także ogrzewać mieszkanie.


__________________
www.apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2014, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrała klimatyzację, bo chyba jest to bardziej nowoczesne rozwiązanie niż wentylator sufitowy. wydaje mi się również, że montaż klimatyzacji jest mniej kłopotliwy od wentylatorów. Nie wiem tylko, jak to jest w kwestii estetycznej, ale chyba tutaj także klimatyzator byłby lepszym rozwiązaniem.


__________________
malyeuropejczyk.pl

Ten post był edytowany przez ellliza dnia: 3 czerwca 2014, 12:45
Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wentylator czy klimatyzacja ? to pytanie jak auto czy rower ;) Klima jest zdecydowanie lepsza i tylko ona potrafi zmienić temp w pomieszczeniu np Domowa Klimatyzacja - od 470pln ale im droższa tym wydajniejsza. Wentylator powoduje tylko ruch powietrza co nie ma odzwierciedlenia w obniżaniu temperatury.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2014, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To są w ogóle dwa inne tematy. Wentylator "miele" powietrze, klimatyzacja je chłodzi. Efekt jest kompletnie inny. Jeśli ktoś się boi wydatku, to zawsze może przecież zadzwonić zapytać najpierw. Tutaj http://www.puchlodz.pl są bardzo życzliwi po drugiej stronie kabla, sam ostatnio miałem kontakt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2014, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Też kiedyś stanęłam przed takim wyborem, jednak wybór był prosty. Klimatyzacja dla mich potrzeb zdecydowanie lepsza. Od kilku lat posiadam model od LG - nie miałam z nim żadnych problemów, ponadto w zimie może pełnić również funkcję grzewczą, dodatkowo oczyszcza powietrze. Nie zamieniłabym tego na wentylację. Z resztą o czym tu mówić, oba te urządzenia służą całkowicie do czegoś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klimatyzację od nich http://www.firmaszalek.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie szczególnie w czasie takich upałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku, ze względu na ogromne upały zdecydowaliśmy się na klimatyzację tej firmy http://ekowent-wentylacja.com.pl/ To była naprawdę dobra decyzja. Inaczej chyba nie dałoby się wytrzymać w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2014, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzator powiedzmy taki LG do kwoty 1200zł to zdecydowanie lepszy wybór i zapewnia niesamowity komfort,szczególnie teraz kiedy mamy takie upały.


SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam klimatyzację scienną, ale też musiałem kupić nawilżacz coś takiego [url]http://www.sternal.com.pl/index.php/pl/nawilzacze-elekt ryczne i teraz mam spoko warunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >