Malowanie przeterminowaną farbą

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

27 kwietnia 2012, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, pozorna oszczędność to w najbliższej przyszłości straty. Teraz trzeba wynająć fachowców aby dokładnie oczyścić zepsutą farbę. A usługi budowlane wcale do najtańszych nie należą. Ale nie da się mieszkać w domu ze śmierdzącymi ścianami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2012, 10:27

Trzeba ją po prostu zeskrobać,po czym zagruntowac dobrym środkiem,najlepiej dwa razy,po czym raz jeszcze nałożyć farbę. Tylko,że tym razem nie przeterminowaną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2015, 14:06

Witam dwa dni temu kupiłam w Brico farbę 10l dekoral śnieznobiała po dodaniu pigmentu farba się zważyła.. reklamacji nie uwzględnil producent .. Twierdzenie: Nie używa się pigmentu do farby śnieznobialej.Dziwi mnie to stwierdzenie pnieważ kilka tygodni temu kupiłam tą samą farbę ale w małym sklepie z faarbami dodałam pigment i było wszystko oky.Nadmieniam że nie ma na farbie informacji że nie wolno dolewać pigmentów wyrzucone pieniądze czy działac dalej i udac sie do rzecznika praw konsumenta.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 15:22

Po to produkuje się białą farbę, by móc ją zabarwiać na dowolny kolor!
Głupszego tłumaczenia jeszcze nie słyszałem. Firma powinna bezapelacyjnie zwrócić pieniądze. Trzeba walczyć z nieuczciwym sprzedawcą!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 22:23

Witam. Mam pytanie mąż chomik gromadzil w piwnicy pelno "przydatnych " wg niego gratów. Miedzy innymi emulsje 3k firmy weber 30 l. Data wybita na opakowaniach to 2011 rok. I tu pytanie czy ona się wg do czegos jeszcze nadaje? Mam 6 nie otwartych wiader z ta emulsja czy nadaje sie tylko do wyrzucenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2016, 20:37

W ogóle czasem trudno się pozbyć smrodu po remoncie. Ja sam tak miałem i pomogło urządzenie do odświeżania powietrza Jorgensen. Warto na nie wydać bo potem się jeszcze przydaje jak na przykład żeby wytępić smród spalenizny czy papierochów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Ogrodzenia PCV :] Liczba postów: 21 Grupa: Technologie... Warto byłoby tutaj wstawić zdjęcie takich desek aby każdy zobaczyło jaki profil dokładnie chodzi. Jeżeli ktoś ma to będę wdzięczny.
  • kupujecie materiały budowlane? Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Ja w zeszłym miesiącu kupiłem płyty klinkierowe https://kmk-klinkier.pl/plytki-klinkiero we. Podpatrzyłem rozwiązanie ścianki na telewizor u znajomych i mi się s...
  • Prasa do prasowania makulatury Liczba postów: 1 Grupa: Technologie... Cześć, chciałem Was prosić o pomoc w wyborze prasy do makulatury. Czy mieliście może kontakt z takim urządzeniem i możecie coś doradzić przy wyborze. Byłbym bar...
  • jakie rusztowanie? Liczba postów: 151 Grupa: Technologie... Jeśli chodzi o rusztowania, to wiem, że ta firma zajmują się produkcją i sprzedażą http://producentrusztowan.com/ . Mają też w ofercie rusztowania warszawskie,....
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... To prawda, że ciężko się wyrobić w budżecie, który się zaplanowało na początku. Budowa domu ma to od siebie, że jest dosyć nieprzewidywalna. Są elementy, na któ...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20628 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >